Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50421200-4»
-
ID: UA-2026-08-31-010320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:26
Прийом пропозицій31 серп. 16:26 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування TCA 6R (мобільна рентгенівська система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:23
Прийом пропозицій31 серп. 16:23 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:21
Прийом пропозицій31 серп. 16:21 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:19
Прийом пропозицій31 серп. 16:19 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту системи охолодження комп’ютерного томографа TSX-034A Alexion Super 16)
Ім'я:Бурименко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351533 Факс:+380545351533ЄДРПОУ:02007549Оголошено31 серп. 16:25
Прийом пропозицій31 серп. 16:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021: 2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Технічне обслуговування, профілактика, діагностика, ремонт рентгенологічного обладнання)
Оголошено31 серп. 15:36
Прийом пропозицій31 серп. 15:36 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421200-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенологічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування рентгенобладнання))
Оголошено28 серп. 16:13
Прийом пропозицій28 серп. 16:13 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та технічного обслуговування системи рентгенівсько-радіографічної 7200 А (Mobile Digital X-ray Radiography System 7200 A)
Оголошено28 серп. 15:39
Прийом пропозицій28 серп. 15:39 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-007632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування системи рентгенівської діагностичної мобільної ALMA MOBIL R DR ENERGY
Оголошено27 серп. 14:40
Прийом пропозицій27 серп. 14:40 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Поточний ремонт комплексу рентгенівського діагностичного цифрового КРДЦ-04-АЛЬФА)
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено26 серп. 14:49
Прийом пропозицій26 серп. 14:49 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-010218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування рентгенівської діагностичної системи Visaris Vision U
Оголошено25 серп. 15:33
Прийом пропозицій25 серп. 15:33 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-004609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенологічного обладнання, код 50421200 4 за ДК 021:2015 (Послуги з сервісного технічного обслуговування апарату SОМАТОМ go.Тор).
Очікувана вартість157 119,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенівського апарату UNIVERSAL X URS (серійний номер: URS 1277)
Очікувана вартість49 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту системи рентгенівської діагностичної ALMA C R9 (SN: 270622-22-00002) за кодом ДК 021:2015: 50421200-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенологічного обладнання
Ім'я:Глущенко Ірина ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250905 Веб сайт: ЄДРПОУ:22689195Оголошено25 серп. 10:46
Прийом пропозицій25 серп. 10:46 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування мобільних рентген систем IMAX 102 (ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Оголошено25 серп. 09:48
Прийом пропозицій25 серп. 09:48 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 853,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-009215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування EUROAMPLI ALIEN CARDIO (мобільна система на основі С-дуги для флюороскопії та радіографії) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено24 серп. 16:38
Прийом пропозицій24 серп. 16:38 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість47 111,11 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-012009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування рентгенівського обладнання
Оголошено21 серп. 16:53
Прийом пропозицій21 серп. 16:53 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 013,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-008446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021: 2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Технічне обслуговування, профілактика, діагностика, ремонт рентгенологічного обладнання)
Оголошено21 серп. 14:21
Прийом пропозицій21 серп. 14:21 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-002316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 50420000-5 – Послуга з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуга з технічного обслуговування рентгенодіагностичного обладнання: мобільної цифрової
рентгенографічної системи Carmex RK FP) Оголошено21 серп. 10:27
Прийом пропозицій21 серп. 10:27 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість283 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-001446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного (50421200-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенологічного обладнання) Цифрова рентгенівська діагностична система New Oriental 1000 CE №422-201-3-2, 2022 р. в
Очікувана вартість44 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro