Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50421000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-011886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Технічне обслуговування апарату наркозно-дихального WATO EX-55 Pro; Заміна водяної пастки до модуля AG в апараті наркозно-дихальному WATO EX-55 Pro; Заміна канюлі для водяної пастки до модуля AG в апараті
наркозно-дихальному WATO EX-55 Pro (50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання) - згідно с/з №752/вх-572 від 11.08.2026 року відділення анестезії, інтенсивної терапії та політравми (ДРОНИК) Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій2 вер. 16:20 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-003691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту відеогастроскопа EG29-і10 (серійний номер А113584)
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено1 вер. 11:51
Прийом пропозицій1 вер. 11:51 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care; Послуги з технічного обслуговування
гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care із заміною CLOSURE NIPPLE DN 6 NOZZLE 10MM FWT) Оголошено31 серп. 16:27
Прийом пропозицій31 серп. 16:27 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:26
Прийом пропозицій31 серп. 16:26 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування TCA 6R (мобільна рентгенівська система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:23
Прийом пропозицій31 серп. 16:23 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:21
Прийом пропозицій31 серп. 16:21 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:19
Прийом пропозицій31 серп. 16:19 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту системи охолодження комп’ютерного томографа TSX-034A Alexion Super 16)
Ім'я:Бурименко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351533 Факс:+380545351533ЄДРПОУ:02007549Оголошено31 серп. 16:25
Прийом пропозицій31 серп. 16:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021: 2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Технічне обслуговування, профілактика, діагностика, ремонт рентгенологічного обладнання)
Оголошено31 серп. 15:36
Прийом пропозицій31 серп. 15:36 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання)
Оголошено31 серп. 13:27
Прийом пропозицій31 серп. 13:27 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання)
Оголошено31 серп. 13:09
Прийом пропозицій31 серп. 13:09 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-001388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання) (Послуги з діагностики вузлів та компонентів Комп’ютерного томографу (Bright Speed Elite; Послуги з технічного
обслуговування (ТО) згідно річного регламенту комп’ютерного томографу (Bright Speed Elite)) Оголошено31 серп. 10:12
Прийом пропозицій31 серп. 10:12 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-000819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування медичного обладнання, за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено31 серп. 09:38
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування автоматизованого робочого місця лікаря мамографії
Оголошено31 серп. 09:04
Прийом пропозицій31 серп. 09:04 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-011987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 50420000-5: Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту та технічного обслуговування медичного обладнання)
Оголошено28 серп. 22:46
Прийом пропозицій28 серп. 22:46 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-011737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту та технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування аналізатору Cobas s201 (в комплектації))
Оголошено28 серп. 20:46
Прийом пропозицій28 серп. 20:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з сервісного обслуговування аналізатор Cobas е411 (ДК 021:2015 – 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)»
Оголошено28 серп. 16:56
Прийом пропозицій28 серп. 16:56 – 5 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-010771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Технічне обслуговування лабораторних приладів)
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено28 серп. 16:53
Прийом пропозицій28 серп. 16:53 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421200-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенологічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування рентгенобладнання))
Оголошено28 серп. 16:13
Прийом пропозицій28 серп. 16:13 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та технічного обслуговування системи рентгенівсько-радіографічної 7200 А (Mobile Digital X-ray Radiography System 7200 A)
Оголошено28 серп. 15:39
Прийом пропозицій28 серп. 15:39 – 7 вер. 08:00