Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50412000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-000904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технiчного обслуговування та градуювання бета-гамма спектрометрiв для Черкаської філії ДП «Полтавастандартметрологія», (ДК 021:2015 50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»)
Очікувана вартість43 716,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних,випробувальних і контрольних приладів.
Очікувана вартість1 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автоматизованих стендів для випробування гальмівної системи вантажних і рефрижераторних вагонів СВГС-1
Оголошено3 серп. 10:15
Прийом пропозицій3 серп. 10:15 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість166 800,49 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-005782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладів
Очікувана вартість1 120,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт пересувної кабельної електротехнічної лабораторії ЕТЛ-10 Р-07В зав. № 40314 на базі ГАЗ-3308
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту пристрою контролю повітророзподільників вантажних вагонів УКВР-2
Ім'я:Попович Уляна СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380974722947 Веб сайт: ЄДРПОУ:45462724Оголошено21 лип. 11:13
Прийом пропозицій21 лип. 11:13 – 29 лип. 16:00Очікувана вартість148 134,99 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-000040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з технічного обслуговування (опосвідчення, діагностування, перезарядки) вогнегасників
Очікувана вартість3 303,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладів
Очікувана вартість4 025,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт пересувної кабельної електротехнічної лабораторії ЕТЛ-10 Р-07В зав. № 40314 на базі ГАЗ-3308
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено9 лип. 08:57
Прийом пропозицій9 лип. 08:57 – 17 лип. 08:00Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-009274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки та випробувальних приладів, що перебувають в експлуатації
Оголошено29 черв. 15:49
Прийом пропозицій29 черв. 15:49 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-000323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт пересувної кабельної електротехнічної лабораторії ЕТЛ-10 Р-07В зав. № 40314 на базі ГАЗ-3308
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено23 черв. 08:35
Прийом пропозицій23 черв. 08:35 – 1 лип. 08:00Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-007633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зняття, монтажу, конфігурування програмного забезпечення та повірки лічильників
Очікувана вартість14 874,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-013368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного регламентного обслуговування, переміщення (демонтаж, монтаж) хроматографів Agilent
Ім'я:Інна Валеріївна ЛюбомськаE-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:00702972Оголошено27 трав. 17:11
Прийом пропозицій27 трав. 17:11 – 4 черв. 09:00Очікувана вартість53 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-009672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з регламентного технічного обслуговування, переміщення (демонтаж, монтаж) газових хроматографів Bruker Scion 456-GC та Scion 8300
Ім'я:Інна Валеріївна ЛюбомськаE-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:00702972Оголошено27 трав. 15:03
Прийом пропозицій27 трав. 15:03 – 4 черв. 09:00Очікувана вартість86 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-001796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Очікувана вартість1 647,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностика пересувної кабельної електротехнічної лабораторії ЕТЛ-10 Р-07В зав. № 40314 на базі ГАЗ-3308
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Очікувана вартість16 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (дистанційне зчитування погодинних даних електро енергії з ЗКО за допомогою АСКОЕ,формування,валідація та завантаження в Датахаб за 04.2026 )
Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-010699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування газового хроматографа «Кристалл 2000-М», зав. № 057, інвентарний № 101450052, код ДК 021:2015: 50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладів
Очікувана вартість18 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-013709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з повірки (перевірки метрологічних характеристик) ЗВТ та стандартних зразків лабораторії контролю металів та якості зварювання ДК 021:2015: «50410000-2» - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів («50412000-6» Послуги з ремонту і
технічного обслуговування випробувальних приладів) Очікувана вартість61 586,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-013640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з повірки трифазного аналізатора якості електричної енергії МІ 2883 (50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів) (50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладів))
Очікувана вартість15 197,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro