Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50411400-3»
-
ID: UA-2026-07-07-000992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптація цифрового тахографа до транспортного засобу
Очікувана вартість2 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-06-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни акумулятора АК 12В 124 А/г
Очікувана вартість3 633,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-010377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з повірки секундомірів
Ім'я:Рожанська Олеся ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено14 трав. 15:10
Прийом пропозицій14 трав. 15:10 – 22 трав. 08:00Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-25-009090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з метрологічної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки
Ім'я:Олексейчук Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414135285 Факс:+380414135285ЄДРПОУ:35824365Оголошено25 бер. 15:33
Прийом пропозицій25 бер. 15:33 – 2 квіт. 08:00Очікувана вартість368 175,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-004095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50411400-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування тахометрів» Послуги з перевірки та адаптації тахографа до транспортних засобів: шкільних автобусів: IVECO IRISBUS номерний знак АЕ 3870 ІІ, та ЕТАЛОН АО8116 Ш-0000040 номерний знак КЕ5725AМ, закріплені за Кислянським ліцеєм, які
знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради Очікувана вартість3 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-03-003706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування тахометрів - послуги з перевірки та адаптації тахографа до транспортного засобу: шкільний автобус ЕТАЛОН АО8116 Ш-0000020, номерний знак АЕ0389AF, закріплений за Кислянським ліцеєм, який знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету
Зайцівської сільської ради. Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-16-003171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 50410000-2 - ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ПОСЛУГИ З ПОВІРКИ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, КАЛІБРУВАННЯ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено16 січ. 10:38
Прийом пропозицій16 січ. 10:38 – 24 січ. 10:00Очікувана вартість2 403 118,28 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-11-003900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка та адаптація цифрового тахографа (код 50410000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість2 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-13-002374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобільного транспорту
Ім'я:Ричель Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380326430079,380326421130 ЄДРПОУ:44011315Очікувана вартість31 068,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-10-012353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовірка вимірювальних приладів, манометрів, термометрів
Очікувана вартість6 931,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-06-002767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозпломбування вузла обліку або його частини за ініціативою замовника на класі напруги 0,4кВ за адресою с.Павшино, вул.Л.Українки, 97
Очікувана вартість34,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-29-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення та налаштування тахографа
Очікувана вартість36 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-11-001840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з встановлення та адаптації цифрового тахографа
Очікувана вартість30 194,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-18-004919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з метрологічної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки
Ім'я:Олексейчук Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414135285 Факс:+380414135285ЄДРПОУ:35824365Оголошено18 бер. 2025 11:39
Прийом пропозицій18 бер. 2025 11:39 – 26 бер. 2025 20:00Очікувана вартість224 402,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-19-003558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015- 50410000-2 ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ПОСЛУГИ З ПОВІРКИ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, КАЛІБРУВАННЯ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено19 груд. 2024 10:19
Прийом пропозицій19 груд. 2024 10:19 – 27 груд. 2024 20:00Очікувана вартість1 696 193,93 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-18-007819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевірки та адаптації тахографів до транспортних засобів ТЦ (Полтава) УТ ПАТ “Укрнафта”, ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Оголошено18 жовт. 2024 13:20
Прийом пропозицій18 жовт. 2024 13:20 – 28 жовт. 2024 12:00Очікувана вартість126 840,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-03-05-009161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з метрологічної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки
Ім'я:Олексейчук Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414135285 Факс:+380414135285ЄДРПОУ:35824365Оголошено5 бер. 2024 14:33
Прийом пропозицій5 бер. 2024 14:33 – 13 бер. 2024 08:00Очікувана вартість201 499,62 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-01-25-006489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 50410000-2 - ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ПОСЛУГИ З ПОВІРКИ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, КАЛІБРУВАННЯ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено25 січ. 2024 12:14
Прийом пропозицій25 січ. 2024 12:14 – 2 лют. 2024 20:00Очікувана вартість1 438 595,04 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-01-10-001004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 50410000-2 - ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ПОСЛУГИ З ПОВІРКИ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, КАЛІБРУВАННЯ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено10 січ. 2024 10:03
Прийом пропозицій10 січ. 2024 10:03 – 23 січ. 2024 20:00Очікувана вартість1 438 595,04 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-01-02-005263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовірка, калібрування та перевірка метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015-50410000-2-Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено2 січ. 2024 17:01
Прийом пропозицій2 січ. 2024 17:01 – 10 січ. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість542 000,00 грн
з ПДВЗавершена