Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50411100-0»
-
ID: UA-2026-08-26-012421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пломбування приладу обліку гарячого водопостачання (водолічильника) (ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
Очікувана вартість277,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів (теплові лічильники, газові сигналізатори, прилади електроенергії)
Очікувана вартість26 034,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитехнічне обслуговування приладів обліку води
Очікувана вартість614,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з повірки лічильника води
Оголошено20 серп. 17:47
Прийом пропозицій20 серп. 17:47 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість421,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту витратомірів.
Оголошено18 серп. 16:52
Прийом пропозицій18 серп. 16:52 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 213,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-010187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50411100-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників води
Ім'я:Александровська Альона ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380679651128 ЄДРПОУ:01994126Очікувана вартість2 805,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування приладів обліку води (сервісне обслуговування та повірка приладів обліку води)
Очікувана вартість762,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Оголошено18 серп. 15:17
Прийом пропозицій18 серп. 15:17 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-001059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з опломбування лічильника
Очікувана вартість192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по забезпеченню технічного обслуговування приладів обліку водопостачання та водовідведення
Ім'я:КОРНЮЩЕНКОВА Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380681564834 ЄДРПОУ:02224287Очікувана вартість5 411,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та метрологічної повірки обладнання мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення НТУ «Дніпровська політехніка»
Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розпломбування та пломбування лічильника холодної води
Очікувана вартість316,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозпломбування лічильника в Опорному закладі Городоцький ліцей №4 м. Городок, вул. Київська, 20
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість142,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по ремонту та повірці лічильників води
Очікувана вартість3 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування, ремонт та повірка ЗВТ (манометри, термометри, ваги, гирі, газоаналізатори, лічильники)
Оголошено12 серп. 15:40
Прийом пропозицій12 серп. 15:40 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість172 193,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-11-010823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Ремонт, сервісне обслуговування та повірка лічильників води)
Оголошено11 серп. 16:05
Прийом пропозицій11 серп. 16:05 – 24 серп. 11:00Очікувана вартість360 100,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидк 50411100-2 Послуги по розпломбуванню і опломбуванню лічильника води
Очікувана вартість585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з повірки водолічильника Д=25-32мм
Очікувана вартість391,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення демонтажу, монтажу, розпломбування та опломбування лічильників води Код за ДК 021:2015 – 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (деталізований ДК 021:2015 : 50411100-0 - Послуги з ремонту і технічного
обслуговування лічильників води). Оголошено10 серп. 15:01
Прийом пропозицій10 серп. 15:01 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість30 862,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-08-000011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу, монтажу, технічного обслуговування та метрологічної повірки приладів обліку теплової енергії і води із заміною елемента живлення теплообчислювача. Код за ДК 021:2025 - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів.
Очікувана вартість4 531,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro