Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50400000-9»

  • ID: UA-2026-09-02-013331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників

    Ім'я:
    Циганик Олег Степанович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:
    +380322673571
    ЄДРПОУ:
    08477090
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:41

    Прийом пропозицій
    8 вер. 17:46 – 11 вер. 17:46
    Очікувана вартість

    124 311,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 23 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Технічне обслуговування апарату наркозно-дихального WATO EX-55 Pro; Заміна водяної пастки до модуля AG в апараті наркозно-дихальному WATO EX-55 Pro; Заміна канюлі для водяної пастки до модуля AG в апараті … наркозно-дихальному WATO EX-55 Pro (50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання) - згідно с/з №752/вх-572 від 11.08.2026 року відділення анестезії, інтенсивної терапії та політравми (ДРОНИК)

    Ім'я:
    Віталій Назаришин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501030062 ЄДРПОУ:
    43288621
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:20

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:20 – 18 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 16 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010214-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування обладнання

    Ім'я:
    Людмила Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
    44496574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:30

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:30 – 18 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    43 450,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проведення метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки та медичного обладнання (уточнюючий ДК 021:2015 код 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів) за ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування … вимірювальних,випробувальних і контрольних приладів

    Ім'я:
    Тетяна Заворотнюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +0515827333 ЄДРПОУ:
    01998354
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:23

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:23 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    326 680,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))

    Ім'я:
    Конотопська Тетяна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577387155 ЄДРПОУ:
    31437719
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:53

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:53 – 18 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 21 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Очищення та зрідження газоподібного гелію 5,0 (особливої чистоти 99,995), зберігання та надання рідинного гелію для заправки Національного еталону одиниці електричного опору НДЕТУ ЕМ-06-2021

    Ім'я:
    Александров Анатолій Марксович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577049839 Веб сайт:
    http://www.metrology.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    02568325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:50

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:50 – 18 вер. 14:46
    Очікувана вартість

    242 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 20 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-007600-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічне обслуговування та перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів, перекантування пожежних рукавів

    Ім'я:
    Тетяна Шпильова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445945692 ЄДРПОУ:
    41721784
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:08

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:08 – 18 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    37 086,13 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 18 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-005850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Автоматичний гематологічний аналізатор Swelab Alfa)

    Ім'я:
    Лілія Гулай
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961870624 ЄДРПОУ:
    42427142
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 12:44

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:44 – 18 вер. 12:39
    Очікувана вартість

    32 850,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 18 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002775-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Калібрування комплекту радіонуклідних джерел спеціального призначення РДСП (фантом людини)

    Ім'я:
    Шум′янко Дмитро Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662686 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:45

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:45 – 18 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    50 880,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 21 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту коагулометра HumaClot Pro

    Ім'я:
    Людмила Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
    44496574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:31

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:31 – 18 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    52 340,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічне обслуговування рентгенівського обладнання

    Ім'я:
    Олена Гугля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577412753 ЄДРПОУ:
    42409961
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:24

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:24 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001722-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з ремонту, технічного обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії

    Ім'я:
    Трубін Валерій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971672539 ЄДРПОУ:
    30083966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:04

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:04 – 18 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    422 635,18 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 17 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-000567-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання) за ініціативою замовника 0,38 кВ включеного через трансформатори струму на насосній станції «Прикладники-2» (КТП №261) с.Прикладники, Вараський р-н, Рівненська обл..

    Ім'я:
    Базилевич Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969425404 ЄДРПОУ:
    03331022
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:10

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:10 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 021,71 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )

    Ім'я:
    Анна Зіміна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632293044 ЄДРПОУ:
    32863684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:00

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:00 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    41 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 6 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005552-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

    Ім'я:
    Яна Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673578385 ЄДРПОУ:
    45165321
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:39

    Прийом пропозицій
    7 вер. 09:00 – 14 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    179 367,75 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-004189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги сервісного обслуговування МРТ SIEMENS MAGNETOM SOLA Серійний номер – 184469 зг. СЗвх.№568 зав.відділення рентгенології

    Ім'я:
    Галина Діно
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501030062 ЄДРПОУ:
    43288621
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:17

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:17 – 21 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    97 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту відеогастроскопа EG29-і10 (серійний номер А113584)

    Ім'я:
    Петро Дреженков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:
    05484161
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:51

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:51 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    287 640,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 6 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

    Ім'я:
    Блудова Юлія Едуардівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380413050362 Факс:
    +380413050362
    ЄДРПОУ:
    01991731
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:50

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:50 – 17 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    317 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 16 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001241-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування вогнегасників Івано- Франківського РУМ АЗС АТ «Укрнафта»

    Ім'я:
    Назаренко Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:04

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:04 – 17 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    599 637,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 18 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту комп’ютерного томографа Siemens Somatom CoALL

    Ім'я:
    Олена Гаврилюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987718241 ЄДРПОУ:
    02004806
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:58 – 8 вер. 23:00
    Очікувана вартість

    572 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 5 г. 1 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro