Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50344100-9»
-
ID: UA-2026-06-03-003590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата за ремонт об'єктива Canon 24-70
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-002116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт апарату 12Ф9 "Україна" з цифровою обробкою зображення
Очікувана вартість37 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-007804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "50340000-0" Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з поточного ремонту (ремонт центральної плати, ремонт мотора), відповідний код ДК 021:2015 " 50344100-9" Послуги з ремонту і технічного обслуговування фотографічного обладнання)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-08-001163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування системи відеоспостереження
Очікувана вартість33 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-08-000576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування та ремонт системи відеоспостереження
Очікувана вартість1 098,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-10-002132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування фотоапарату
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-25-009115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування техніки, а саме фотокамер Nikon D750 та Nikon D7500
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-22-007525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт спалаху для фотокамери
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-22-008084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з діагностики та поточного ремонту фотоспалаху Godox V1C KIT з заміною лампи
Ім'я:Драгочинська Діана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500507641 ЄДРПОУ:14321481Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-20-004562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту фотокамери Canon 5d mark ii
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-18-002562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "50340000-0" Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Надання сервісних послуг (послуги щодо сервісного обслуговування та/або виконанання послуг з відновлення працездатності техніки та обладнання з використанням комплектуючих), відповідний
код ДК 021:2015 " 50344100-9" Послуги з ремонту і технічного обслуговування фотографічного обладнання) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість49 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-20-000322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування фотообладнання та квадрокоптера (код ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання, 50344100-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування фотографічного обладнання)
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Очікувана вартість36 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-22-005733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:50344100-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування фотографічного обладнання Послуги з технічного обслуговування комп'ютерного томографу Optima CТ540
Очікувана вартість70 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-09-000185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту об’єктива Canon 24-70 2. 81. N:564904 (ремонт діафрагми)
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-07-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи1) Ремонт відеокамери Canon ХА15, сп 393679100005, кв.761759 2) Ремонт відеокамери Canon ХА15, сн 3936 79100006, кв. 761764
Очікувана вартість8 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-01-006898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо діагностики та подальшого ремонту фотографічного обладнання
Очікувана вартість7 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-15-005905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту фотокамери Sony Alpha 9 Body Black S/N 5070308
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-16-007954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування фотографічного обладнання
Ім'я:Лойченко Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 0462654567 Веб сайт: ЄДРПОУ:22815333Оголошено16 бер. 2023 14:33
Прийом пропозицій16 бер. 2023 14:33 – 24 бер. 2023 10:00Очікувана вартість350 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-03-06-004795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з технічного обслуговування планетарного сканера формату А1
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-01-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "50340000-0" Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Надання сервісних послуг (послуги щодо сервісного обслуговування та/або виконанання послуг з відновлення працездатності техніки та обладнання з використанням комплектуючих), відповідний
код ДК 021:2015 " 50344100-9" Послуги з ремонту і технічного обслуговування фотографічного обладнання) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість49 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro