Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50344000-8»

  • ID: UA-2026-08-28-010954-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт лазерного обладнання Центру колективного користування приладами (ЦККП) «Лазерний фемтосекундний комплекс» (ЛФК) НАН України при Інституті фізики НАНУ

    Ім'я:
    Головченко Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973387050 ЄДРПОУ:
    05417302
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:27

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:27 – 7 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    583 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-13-001837-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 50340000-0 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з ремонту волоконно-оптичного світловоду KARL STORZ 495 NCSC)

    Ім'я:
    Наталія Гнатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992213435 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-003545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт мережі інтернет

    Ім'я:
    Паучек Адріана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975742331 ЄДРПОУ:
    04416996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-000426-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із відновлення контакту окисленого кабелю датчика світлофора, проведення тестових мийок належного Замовнику обладнання торговельної марки KERCHER

    Ім'я:
    Затолюк Віктор Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689558312 ЄДРПОУ:
    03328310
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 115,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-001312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування мережі Інтернет

    Ім'я:
    Світлана Рогова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444308217 Веб сайт:
    http://indcz.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    45907479
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 425,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-009970-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування оптичного обладнання (50344000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування оптичного обладнання))

    Ім'я:
    Андрій Ільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986277707 Веб сайт:
    https://nuczu.edu.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    08571363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-009894-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання

    Ім'я:
    Молчанов Олександр Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт:
    http://www.isc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03291669
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 880,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-003590-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оплата за ремонт об'єктива Canon 24-70

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-15-005334-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування мікроскопів AxioLab.A1 -3 шт; мікроскоп AxioLab.A1 з комп'ютерним монітором; PrimoStar — 5 шт; Axiostar Plus; MICROmed xs-5520 – 6 шт; … Gemini AS прилад для фарбування)

    Ім'я:
    Юлія Дебера
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322957079 Веб сайт:
    http://www.cancer.lviv.ua/
    ЄДРПОУ:
    01996792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 11:49

    Прийом пропозицій
    15 трав. 11:49 – 24 трав. 01:00
    Очікувана вартість

    115 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-24-002116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт апарату 12Ф9 "Україна" з цифровою обробкою зображення

    Ім'я:
    Цибуля Леонід Йосифович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672541244 ЄДРПОУ:
    01998101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 680,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-21-007804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 "50340000-0" Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з поточного ремонту (ремонт центральної плати, ремонт мотора), відповідний код ДК 021:2015 " 50344100-9" Послуги з ремонту і технічного обслуговування фотографічного обладнання)

    Ім'я:
    Катерина Оксютенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт:
    http://www.ukrinform.ua/
    ЄДРПОУ:
    00015332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-31-001791-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Технічне обслуговування лазера медичного хірургічного J19-0100-000 МультиПульс Тм+ 1470 (с/н J190100142))

    Ім'я:
    Наталія Гнатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992213435 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-19-010788-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV) : 50344000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування оптичного обладнання (Послуги з ремонту відеогастроскопу FUJINON EG-530WR сер. № 9G361K678)

    Ім'я:
    Вольська Ольга Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976659227,380445304082 ЄДРПОУ:
    26188308
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-05-005274-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту оптичного обладнання

    Ім'я:
    Шендера Тетяна Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:
    +380822650576
    ЄДРПОУ:
    02004717
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-22-013696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт проектора:Vivitek DX283-ST

    Ім'я:
    Білоус Олеся Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969100545 ЄДРПОУ:
    04404556
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 250,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-15-014917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги технічного обслуговування телеметричних пристроїв збору та передачі даних для автоматизованих вузлів обліку газу

    Ім'я:
    Сидорук Аліна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076792 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 січ. 20:10

    Прийом пропозицій
    15 січ. 20:10 – 23 січ. 10:00
    Очікувана вартість

    527 103,28 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-15-006295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з ремонту і технічного обслуговування оптичного обладнання

    Ім'я:
    Валентина Соколовська Леонтіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0674176195 ЄДРПОУ:
    23553925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 640,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-08-001163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обслуговування системи відеоспостереження

    Ім'я:
    Оксана Канаєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380999463062 ЄДРПОУ:
    01987402
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-26-009927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з технічне обслуговування та юстировку мікроскопа ММР-4, металографічного портативного мікроскопа UIT РМ-800 та стилоскопа СЛУ

    Ім'я:
    Совершеннова Євгенія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487059315 ЄДРПОУ:
    05471158
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-19-010509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт мережі інтернет

    Ім'я:
    Думенко Адріана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975742331 ЄДРПОУ:
    04416996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 19 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro