Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50343000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-003747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по дообладнанню системи технологічного відеоконтролю з монтажем та пусконалагодженням, м. Хмельницький - 50343000-1
Оголошено27 серп. 11:26
Прийом пропозицій27 серп. 11:26 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-26-009004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26П-143; 50340000-0 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи відеоспостереження)
Оголошено26 серп. 14:53
Прийом пропозицій26 серп. 14:53 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання
Очікувана вартість27 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання
Ім'я:Ніколаєва Анжела ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380372527461 Факс:+380372527461ЄДРПОУ:21434004Очікувана вартість86 577,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з профілактичного технічного обслуговування систем відеоспостереження та відеореєстрації із заміною комплектуючих за потреби
Очікувана вартість91 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження
Очікувана вартість6 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту, спостереження і технічного обслуговування за Патентом № 153510
Ім'я:Мирошниченко Ірина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380967220730,0967220730 ЄДРПОУ:41469223Очікувана вартість206 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічному обслуговуванню відеообладнання, розташованого на території м.Теплодар Одеського району Одеської області
Очікувана вартість32 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту та технічного обслуговування системи відеоспостереження в приміщенні музею, за адресою: Хмельницька обл., м.Городок, вул.Шевченка,20/1
Очікувана вартість33 338,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з спостереження і технічного обслуговування Корисної моделі за Патентом №153510
Ім'я:Яроцька Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989709088 Факс:+380989709088ЄДРПОУ:13323785Очікувана вартість88 258,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з спостереження і технічного обслуговування Корисної моделі за Патентом №153510 (ДК 021:2015:50343000-1 Послуги з ремонту, спостереження і технічного обслуговування відеообладнання)
Очікувана вартість122 806,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Технічне обслуговування камер відеоспостереження)
Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Технічне обслуговування камер відеоспостереження)
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання
Очікувана вартість6 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування відеообладнання, Код ДК 021:2015 - 50343000-1 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання
Ім'я:Ягодинська Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380352434308 Факс:+380352434308ЄДРПОУ:25887607Очікувана вартість38 184,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування технічних засобів відеоспостереження
Очікувана вартість2 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт системи відеоспостереження Лутищанського старостату Чернеччинської сільської ради
Ім'я:Акуліна Марина ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544642644 Факс:+380544622082ЄДРПОУ:04389940Очікувана вартість35 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» (послуги з технічного обслуговування інтегрованої загальнообласної системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечна Кіровоградщина»)
Оголошено6 серп. 15:43
Прийом пропозицій6 серп. 15:43 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість4 044 213,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-001053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з спостереження і технічного обслуговування Корисної моделі
Очікувана вартість282 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з спостереження і технічного обслуговування Корисної моделі за Патентом №153510(Охоронна система)
Очікувана вартість132 387,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro