Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50340000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-011751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та відновлення відеореєстраторів VideoBadge VB400
Оголошено4 вер. 15:50
Прийом пропозицій4 вер. 15:50 – 20 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-04-009692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та відновлення відеореєстраторів VideoBadge VB400
Оголошено4 вер. 14:46
Прийом пропозицій4 вер. 14:46 – 20 вер. 00:01Очікувана вартість416 043,34 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів14 дн. 8 г. 14 хв.
-
ID: UA-2026-09-04-006294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з технічного обслуговування камер відеоспостереження (згідно дислокації)
Оголошено4 вер. 12:32
Прийом пропозицій4 вер. 12:32 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-464_50340000-0 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання на виробничих об'єктах філії УПГГК АТ «Укргазвидобування»)
Оголошено3 вер. 15:08
Прийом пропозицій3 вер. 15:08 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування центру обробки даних в будівлі ГУНП в Чернігівській області по проспекту Перемоги 74 у м. Чернігові згідно ДК 021:2015-50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання.
Оголошено2 вер. 12:28
Прийом пропозицій2 вер. 12:28 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування Комплексної системи відеоспостереження Сумської міської територіальної громади
Ім'я:Трепалін Роман ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380542700149 ЄДРПОУ:04057942Оголошено31 серп. 14:35
Прийом пропозицій31 серп. 14:35 – 8 вер. 14:38 -
ID: UA-2026-08-28-010954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт лазерного обладнання Центру колективного користування приладами (ЦККП) «Лазерний фемтосекундний комплекс» (ЛФК) НАН України при Інституті фізики НАНУ
Оголошено28 серп. 17:27
Прийом пропозицій28 серп. 17:27 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-003747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по дообладнанню системи технологічного відеоконтролю з монтажем та пусконалагодженням, м. Хмельницький - 50343000-1
Оголошено27 серп. 11:26
Прийом пропозицій27 серп. 11:26 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-013837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДообладнання системи відеоспостереження, прокладання додаткових 110 метрів кабелю, монтаж відео перетворювача та налаштування системи на об’єкті: Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей №26 Луцької міської ради»
Очікувана вартість19 994,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту системи відеоспостереження (заміна блока живлення)
Очікувана вартість2 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (послуги з поточного ремонту обладнання системи відеоспостереження).
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту мультимедійних панелей
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування мовного та візуального оповіщення системи керування евакуюванням у закладах та установах освіти
Очікувана вартість2 221,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по проведенню ТО системи відеоспостереження
Очікувана вартість28 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладання додаткових 128 метрів кабелю та 1 зовнішньої розетки, також монтаж 2 камер замовника. Дообладнання системи відеоспостереження й налаштування роботи відео монітора на об’єкті: Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей №26 Луцької міської ради»,
Очікувана вартість39 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування обладнання
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу, налаштування та технічного обслуговування встановленого інженерно-технічного обладнання у ЗДО №2 Львівської міської ради, що знаходиться за адресами: м.Львів, вул. Широка,78; м.Львів, вул. Чижевського,43; м.Львів, вул. Олесницького, 2 (ДК 021:2015:50340000-0 - Послуги з ремонту і
технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання) Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення працездатності системи відеоспостереження ДК 021:2015:50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
Очікувана вартість3 620,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
Очікувана вартість21 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro