Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50334100-6»
-
ID: UA-2026-08-18-006674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування АТС (код 50330000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість14 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту АТС Samsung Office Serv 500
Очікувана вартість17 849,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання (Послуги з тестування та ремонту плати CPU-7 цифрової автоматичної телефонної станції)
Ім'я:Барташ Анастасія ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459344199 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено21 лип. 15:08
Прийом пропозицій27 лип. 12:00 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 096,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-009265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту складових вузлів цифрових автоматичних телефонних станцій типу СТМ-256: - послуги з ремонту блоку аналогових комплектів БАК – 3 шт. – код ДК 021:2015 50334130-5; - послуги з ремонту блоку управління БУ-2 – 2 шт. – код ДК 021:2015 50334130-5; - послуги з ремонту
блоку БПН-2 – 1 шт. – код ДК021:2015 50334130-5; - послуги з ремонту блоку визивного генератора БВГ-3 – 1 шт. – код ДК 021:2015 50334130-5; - послуги з ремонту блоку системного генератора БСГ-2 – 1 шт. – код ДК 021:2015 50334130-5; - послуги з ремонту блоку БИКМ-1блок ИКМ-30 – 1 шт. – код ДК 021:2015 50334130-5; - послуги з ремонту блоку комутатору БК 1 – 1 шт. – код ДК 021:2015 50334130-5; - послуги з ремонту блоку модулю вентиляторів – 1 шт. – код ДК 021:2015 50334130-5. Оголошено18 черв. 14:54
Прийом пропозицій18 черв. 14:54 – 27 черв. 20:00Очікувана вартість355 125,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-000172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання (ремонт телефону)
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-003778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з модернізації системи оперативно-диспетчерського зв'язку ПрАТ "Львівобленерго" (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 5, пункт 5.2; 5.3)
Оголошено9 черв. 11:13
Прийом пропозицій9 черв. 11:13 – 17 черв. 09:00Очікувана вартість2 459 772,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-005773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування телефонних мереж, устаткування директорського зв’язку та обладнання озвучування, ДК 021:2015 – 50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Очікувана вартість84 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-002369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслговування та монтажу телекомунікаційного обладнання
Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-002570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту оптичних ліній зв'язку
Ім'я:Маркітан Сергій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380688379167 Факс:+380432508186ЄДРПОУ:34788190Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-008054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалаштування локальної мережі
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-009652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та перепрограмування офісної АТС LG LDK-300
Ім'я:Корчева Ольга МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432525770 Факс:+380432525996Веб сайт: ЄДРПОУ:02359395Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-013447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування аудіометричного телефону
Очікувана вартість7 596,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-002140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування телефонної комутаційної апаратури
Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-002730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалаштування внутрішньої мережі телефонного зв’язку
Ім'я:Макогон Ярослава ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444288771 Факс:+380444288771ЄДРПОУ:23598715Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-014041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 50334100-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ліній телефонного зв’язку. Ремонт плати внутрішніх абонентів
Ім'я:Наталія ДеревінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380669908929, +380445967725 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417070Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-04-007878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту аналогового телефону АТС Meridian
Ім'я:Бущак Тетяна ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505193703 Веб сайт: ЄДРПОУ:37821586Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-02-008768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 50330000-7 : Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання (Послуги по монтажу обладнання зв`язку для Пониковицького ЗДО)
Очікувана вартість500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-006136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 50334100-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ліній телефонного зв’язку (Послуги з комп'ютерного програмування, технічного обслуговування та ремонту комп'ютерного устаткування внутрішньої телефонної станції LDK-300 та GHX-520)
Ім'я:Наталія ДеревінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380669908929, +380445967725 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417070Очікувана вартість38 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-010458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та ремонту телекомунікаційного обладнання (автоматизована телефонна станція, шлюзи, модеми факси, телефонні апарати) та внутрішньої телекомунікаційної мережі (комутаційне обладнання, кабельні та абонентські лінії зв’язку), перепрограмування, налаштування та
встановлення додаткового обладнання (у т. ч. карт розширення) до АТС «Panasoniс» KХ-TDE600UC Ім'я:ГАРЬКАВА ЮліяE-mail: [email protected] Телефон: +380534861688 Факс:+380675763903Веб сайт: ЄДРПОУ:04057646Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-15-007717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування внутрішньої телефонної мережі
Ім'я:Сорокун Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380412430810 Факс:+380412430810Веб сайт: ЄДРПОУ:01991406Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro