Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50331000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-005593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з налагодження телекомунікаційної мережі
Очікувана вартість300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтно відновлювальні роботи послуг доступу до мережі Інтернет
Очікувана вартість200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні послуги с. Лісоводи, вул. Перемоги, 4
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість416,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги налагодження станції телекомунікаційної мережі за адресою Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Воля, вул. Центральна , будинок 75а
Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні послуги (тех.обслуговув. телеком. обладн)
Очікувана вартість950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-004321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтно-відновлювальні роботи послуг доступу до мережі Інтернет
Очікувана вартість300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-005773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування телефонних мереж, устаткування директорського зв’язку та обладнання озвучування, ДК 021:2015 – 50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Очікувана вартість84 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-009059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні послуги
Очікувана вартість750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-004359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання інформаційно-телекомунікаційної системи, що знаходиться в експлуатації за адресою. с.Ображіївка, провул. Шкільний,6
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість1 872,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАварійно-відновлювальні роботи телекомунікаційної мережі вул.Полтавська,23 м.Могилів-Подільський
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-009026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтно-відновлювальні роботи послуг доступу до мережі Інтернет
Очікувана вартість100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-012329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремноту та відновлення повітряної волоконно-оптичної лінії зв'язку (ДК 021:2015:50331000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ліній телекомунікацій)
Очікувана вартість26 294,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-004068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та технічне обслуговування локальної мережі (аварійно-відновлювальні роботи)
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-009640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування підсистем програмно-апаратного комплексу кол-центру, підсистем керування АТС та програмного забезпечення
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено13 бер. 15:41
Прийом пропозицій13 бер. 15:41 – 23 бер. 10:00Очікувана вартість2 892 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-13-004830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування системи відеонагляду Жмеринської МТГ «Безпечна громада»
Ім'я:Трач Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433251666 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість78 268,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-005800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування обладнання безпровідної мережі
Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-007936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Очікувана вартість462,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-002366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування кінцевого обладнання Замовника, а саме засобу криптографічного захисту службової інформації "Канал-101ДЕ"
Очікувана вартість12 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-001935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомунікаційні послуги
Очікувана вартість1 899,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-007661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 50330000-7 : Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання (Послуги по монтажу обладнання зв`язку для Пониковицького ЗЗСО І-ІІІст.)
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro