Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50330000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-012362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з аварійного ремонту кондиціонерів серверного приміщення, код ДК 021: 2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Оголошено31 серп. 18:36
Прийом пропозицій31 серп. 18:36 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
Оголошено31 серп. 15:18
Прийом пропозицій31 серп. 15:18 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту пристроїв зв’язку
Оголошено27 серп. 09:53
Прийом пропозицій27 серп. 09:53 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбонентська плата і технічне обслуговування терміналів Starlink
Оголошено27 серп. 09:37
Прийом пропозицій27 серп. 09:37 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт радіостанцій *
Оголошено26 серп. 18:19
Прийом пропозицій26 серп. 18:19 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-006481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50331000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ліній телекомунікацій (Послуги з налагодження телекомунікаційної мережі за адресою: Дніпропетровська область, с. Кисличувата, вул. Ювілейна, 5)
Очікувана вартість300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаміна фідера та ремонтно-відновлювальні роботи на УКХ центрі ефірного мовлення м. Погребище Погребищанська ОТГ Вінницького р-ну Вінницької обл.
Очікувана вартість99 610,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по з'єднанню ЦП з телекомунікаційним пристроєм Замовника
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисервісне обслуговування установчої цифрової телефонної станції
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання системи відео і аудіоспостереження та системи відео і аудіоаналітики «Безпечна громада» з віддаленими робочими місцями на території Білоцерківська міська територіальна громада (ДК ЕЗС 021:2015 50330000-7)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість12 510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по технічному обслуговуванню локальної мережі навчального корпусу
Ім'я:Крижановський Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380432556890 Факс:+380432556890Веб сайт: ЄДРПОУ:05486450Очікувана вартість16 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту та технічного обслуговування електричного устаткування особистого кабінету супутникового модему Starlink Standard Kit Gen 3
Очікувана вартість441 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з налаштування комплектів обладнання для оплати проїзду та реєстрації електронного квитка, фіксації проходу пасажирів через АКП та виконання операцій з їх реєстрації в системі керування касовими контролерами
Ім'я:Тереверко Маріна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443668100 Веб сайт: ЄДРПОУ:04013755Очікувана вартість36 691,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ'єднання ЦП з телекомунікаційним пристроєм Замовника
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з налагодження телекомунікаційної мережі
Очікувана вартість300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з’єднання ЦП з телекомунікаційним пристроєм Замовника
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
Очікувана вартість1 030,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування обладнання
Очікувана вартість2 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення та обслуговування телекомунікаційного обладнання Замовника на технічному поверсі у житловому будинку за адресою: м. Київ, вул. Княжий Затон, буд. 21
Очікувана вартість22 240,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту блоків оповіщення універсальних БОУ системи централізованого оповіщення та зв’язку в місті Тернівка, Дніпропетровська область
Очікувана вартість193 809,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro