Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50323100-6»
-
ID: UA-2026-08-27-008841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт та технічне обслуговування комп’ютерної техніки та периферійних пристроїв
Оголошено27 серп. 15:05
Прийом пропозицій27 серп. 15:05 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-010648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаміна картриджів і ремонт принтера Canon
Очікувана вартість2 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування комп'ютерних периферійних пристроїв
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаправка картриджів
Очікувана вартість3 208,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервісне обслуговування РРО (модель MINI-T400ME)
Ім'я:Лєсняков Володимир ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380504713788 ЄДРПОУ:01998408Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування принтерів
Очікувана вартість6 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50320000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп'ютерів (Послуги технічного характеру).
Очікувана вартість936,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування комп’ютерної техніки
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015, 50323100-6, Технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв
Ім'я:Швачко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969201573 ЄДРПОУ:44408404Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-006371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Ремонт БФП HP MFP M130a - 1шт; Ремонт принтера Xerox Phaser 3020 - 1шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість3 390,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка та технічне обслуговування картриджів до лазерних принтерів
Очікувана вартість1 600,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-000864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування комп'ютерних периферійних пристроїв
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість5 950,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заправки картриджів БФП, профілактики драм-картриджу БФП, прошивки БФП, профілактики і ремонту БФП
Очікувана вартість6 024,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкидання лічильника абсорбера, відмочування голови в принтері
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічного обслуговування комп'ютерних периферійних пристроїв
Ім'я:Скляренко Лариса МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442396792 Веб сайт: ЄДРПОУ:00019270Очікувана вартість99 954,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв
Оголошено29 черв. 15:49
Прийом пропозицій29 черв. 15:49 – 7 лип. 23:00Очікувана вартість199 090,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-000254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаправка картриджів
Очікувана вартість4 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа лазерного принтера
Ім'я:Добровольська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979008836 ЄДРПОУ:02224070Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка і відновлення картриджів
Ім'я:Синьова Ганна СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380679866036 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417242Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування оргтехніки
Очікувана вартість5 508,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro