Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50323000-5»
-
ID: UA-2026-08-27-008841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт та технічне обслуговування комп’ютерної техніки та периферійних пристроїв
Оголошено27 серп. 15:05
Прийом пропозицій27 серп. 15:05 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-002376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 50320000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (ремонт принтера (код ДК 021:2015 – 50323200-7 – ремонт комп’ютерних периферійних пристроїв))
Очікувана вартість955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по поточному ремонту та технічному обслуговуванню комп'ютерної техніки, заправці картриджів
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування БФП Canon I-Sensys LBP251dw. Заправка картиджа Canon 719.
Ім'я:Мальчик Тарас ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445290101,380673226553 ЄДРПОУ:01565129Очікувана вартість4 944,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50320000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів 50323000-5 - Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв Послуги з заправки картриджів, технічне обслуговування та поточний ремонт принтерів
Очікувана вартість12 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування комп'ютерних периферійних пристроїв
Очікувана вартість3 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа Canon 719Н. Заправка картриджа Canon 725. Відновлення картриджа HP LJ СЕ285A. Заправка картриджа Canon 719. Заправка картриджа HP LJ Q2612А. Відновлення картриджа HP LJ CF283A.
Ім'я:Мальчик Тарас ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445290101,380673226553 ЄДРПОУ:01565129Очікувана вартість3 732,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відновлення картриджів
Ім'я:Кочкіна Лариса ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:+380487057423ЄДРПОУ:35303262Очікувана вартість41 835,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з ремонту та технічного обслуговування персональних комп'ютерів
Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаміна картриджів і ремонт принтера Canon
Очікувана вартість2 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування комп'ютерних периферійних пристроїв
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаправка картриджів
Ім'я:Жміковський Юрій СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322615803 Факс:+380322615810ЄДРПОУ:35775334Очікувана вартість30 180,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-17-009180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Очікувана вартість4 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту та технічного обслуговування картриджів і принтерів
Очікувана вартість8 191,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 50320000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (50323000-5 - Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв Послуги з заправки картриджів, технічне обслуговування та поточний ремонт принтерів)
Оголошено10 серп. 14:37
Прийом пропозицій10 серп. 14:37 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість12 012,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-005467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв (заправка картриджів, ремонт, відновлення) ДК 021-2015: 50323000-5
Ім'я:Дмитро БруцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380975908301, +380443666485 ЄДРПОУ:42774109Оголошено7 серп. 12:32
Прийом пропозицій7 серп. 12:32 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-000515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаправка картриджів
Очікувана вартість3 208,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв
Очікувана вартість780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro