Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50313200-4»
-
ID: UA-2026-09-01-008949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з заправки картриджів
Оголошено1 вер. 15:47
Прийом пропозицій1 вер. 15:47 – 17 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-010522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаправка та відновлення картриджів по системі «вічний картридж»
Оголошено26 серп. 15:41
Прийом пропозицій26 серп. 15:41 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджу Заправка та відновлення картриджу
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа
Очікувана вартість1 187,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа
Очікувана вартість440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка , регенерація та відновлення катриджа ( код ДК 021:2015- 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Очікувана вартість1 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування і ремонт копіювально - розмножувальної техніки («Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки» код CPV за ДК 021:2015 50310000-1)
Очікувана вартість7 499,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт та технічне обслуговування принтера
Очікувана вартість1 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа
Очікувана вартість1 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт комп'ютера, принтера, заправка картріджа, заміна фотоциліндра
Очікувана вартість3 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки(Заправка картриджа Canon)
Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з заправки картриджів
Оголошено20 серп. 15:39
Прийом пропозицій20 серп. 15:39 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість28 430,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50310000-1 «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки» (50313200-4 «Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв»)
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка та відновлення картриджу
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа Canon 045-067 Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Очікувана вартість390,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з заправки картріджів
Очікувана вартість1 494,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги поточного ремонту та обслуговування комп"ютерної техніки
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджу Заправка та відновлення картриджу
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro