Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50313100-3»
-
ID: UA-2026-09-01-009478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування і поточного ремонту принтерів
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт принтера
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв (заправка картриджів)
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт комп'ютера, принтера, заправка картріджа, заміна фотоциліндра
Очікувана вартість3 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт офісної техніки
Очікувана вартість7 209,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50310000-1 «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки» (50313100-3 «Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв»)
Очікувана вартість2 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та техобслуговування офісної техніки
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість11 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа, заміна дозуючого леза
Очікувана вартість380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа Canon 045-067, Регенерація картриджа 32а,HP LJ C4092A (79A) Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Очікувана вартість2 223,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки -50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа Samsung ML-1520,2020 ( D-111S),Регенерація картриджа HP M130 217 A 17 A Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Очікувана вартість923,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРегенерація картриджа Canon 045-067 Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Очікувана вартість916,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з заправки та відновлення картриджів
Оголошено5 серп. 08:30
Прийом пропозицій5 серп. 08:30 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість32 672,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-006945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт принтера Epson 16160
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Ремонт принтера Epson L3101)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту багатофункціонального пристрою RICOH Pro C5300s
Оголошено29 лип. 14:48
Прийом пропозицій29 лип. 14:48 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість191 758,88 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-010555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки: послуги з технічного обслуговування багатофункціональних пристроїв, копіювально-розмножувальних апаратів, принтерів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних
пристроїв; послуги з ремонту багатофункціональних пристроїв, копіювально-розмножувальних апаратів, принтерів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв Оголошено22 лип. 16:45
Прийом пропозицій22 лип. 16:45 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість533 962,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Цифровий пристроїв автоматичного друку) ( 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість48 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт струменевого принтера
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна фотобарабану лазерного катриджу
Ім'я:Леся ЯримовичE-mail: [email protected] Телефон: +380997047541, +380347260055 ЄДРПОУ:03193436Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro