Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50312600-1»

  • ID: UA-2026-08-27-004151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування та ремонту комп’ютерної та офісної техніки

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:43

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:43 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    4 866 490,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 14 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 50312600-1 Технічне обслуговування і ремонт обладнання інформаційних технологій (Технічне обслуговування і ремонт обладнання інформаційних технологій (ремонт серверу))

    Ім'я:
    Вікторія Ільїна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639840004 ЄДРПОУ:
    45709179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 665,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з інформаційно-технічної підтримки.

    Ім'я:
    Тетяна ТУПИЦЯ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970371887 ЄДРПОУ:
    33319642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004829-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з заміни обладнання в приміщенні ПРУ(маршрутизатор Netis WF2409E у кількості -1шт, реле автоматизації - 1шт, розетка - 1шт) за адресою Львівська обл., м.Шептицький, вул.Стуса 43а

    Ім'я:
    Турко Василь Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324939530 Факс:
    +380324932859
    ЄДРПОУ:
    31616100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    916,67 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-002691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Абонплата за сервісно -технічне обслуговування РРО

    Ім'я:
    Жашківське підприємство теплових мереж
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662009637 ЄДРПОУ:
    21370764
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-07-003309-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Абонплата за СТО РРО

    Ім'я:
    Жашківське підприємство теплових мереж
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662009637 ЄДРПОУ:
    21370764
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-01-008351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічна підтримка HSM Thales payShield 10000 (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-02-19-3067727) (Звіт про укладення договору)

    Ім'я:
    Коваленко Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт:
    https://privatbank.ua/ru
    ЄДРПОУ:
    14360570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    130 526,31 EUR

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-30-008806-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 50312600-1 - Технічне обслуговування і ремонт обладнання інформаційних технологій. ( Послуги з технічного обслуговування та відновлення баз даних серверу відеонагляду замовника за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Слобожанське, вул. В. Сухомлинського, буд. … 54-Б)

    Ім'я:
    Вікторія Ільїна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639840004 ЄДРПОУ:
    45709179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-016332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення пусконалагоджувальних робіт щодо джерел безперебійного живлення (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-02-10-3067672) (Звіт про укладення договору)

    Ім'я:
    Коваленко Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт:
    https://privatbank.ua/ru
    ЄДРПОУ:
    14360570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    331 920,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-013365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гарантійне технічне обслуговування модулів безпеки МБ-2 та МСФ-2 - 50312600-1

    Ім'я:
    Катерина Співак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380503134594 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    205 344,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-07-005376-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Батареї акумуляторні до джерела безперебійного живлення APC Symmetra (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-03-17-3068408) (Звіт про укладення договору)

    Ім'я:
    Коваленко Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт:
    https://privatbank.ua/ru
    ЄДРПОУ:
    14360570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    381 024,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-04-004937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обслуговування апаратних складових систем Фонду НДДКР та дисертацій

    Ім'я:
    Маркіна Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445210030 ЄДРПОУ:
    40814998
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-19-000716-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сервісно - технічне обслуговування РРО

    Ім'я:
    Жашківське підприємство теплових мереж
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662009637 ЄДРПОУ:
    21370764
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    990,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-16-006500-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з інформаційно-технічної підтримки

    Ім'я:
    Тетяна ТУПИЦЯ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970371887 ЄДРПОУ:
    33319642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-05-010961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки - за кодом ДК 021:2015 - 50310000-1 (Послуги з ремонту комп’ютерної техніки)

    Ім'я:
    Руслан Стасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт:
    http://hoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22767506
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 лют. 15:14

    Прийом пропозицій
    5 лют. 15:14 – 13 лют. 12:00
    Очікувана вартість

    987 100,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-02-006942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по заправці та ремонту картріджів та офісної техніки

    Ім'я:
    Даньків Ростислав Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324852616 ЄДРПОУ:
    13809128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-16-013326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічна підтримка мережевого обладнання Cisco (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2025-11-03-3066000) (Звіт про укладення договору)

    Ім'я:
    Коваленко Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт:
    https://privatbank.ua/ru
    ЄДРПОУ:
    14360570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 280 122,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-24-016067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт камер відеоспостереження

    Ім'я:
    Іванишин Маріанна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983996463 ЄДРПОУ:
    34535962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 260,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-16-026135-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Cистеми зберігання даних для технічного комплексу АЦСК (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2025-10-30-3065951) (Звіт про укладення договору)

    Ім'я:
    Коваленко Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт:
    https://privatbank.ua/ru
    ЄДРПОУ:
    14360570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 009 996,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-16-024543-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічне обслуговування розрахунково-касового обладнання зі спеціалізованим програмним забезпеченням

    Ім'я:
    Кохненко Євген Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380934947132 Веб сайт:
    https://www.kbp.aero
    ЄДРПОУ:
    20572069
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 груд. 2025 18:42

    Прийом пропозицій
    16 груд. 2025 18:42 – 24 груд. 2025 12:00
    Очікувана вартість

    390 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 24 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro