Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50311000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування комп’ютерної техніки та переферійного обладнання.
Очікувана вартість2 699,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015-50311000-8 Технічне обслуговування і ремонт офісної обчислювальної техніки (ремонт БФП та заправка картириджів)
Очікувана вартість7 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування комп'ютерної техніки та периферійного обладнання
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обслуговуванню та ремонту комп`ютерної техніки, заправка та регенерація картриджів
Очікувана вартість1 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із введення в експлуатацію РРО (код ДК 021:2015:5031-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з діагностування, технічного обслуговування та поточного ремонту офісної техніки (ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки)
Оголошено26 серп. 16:25
Прийом пропозицій26 серп. 16:25 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 847,23 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-002669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування компютерної та організаційної техніки
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної техніки
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (сервісне обслуговування РРО)
Очікувана вартість2 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт офісної техніки (принтер EPSON L-Series та Samsung), заправка катриджа Samsung.
Очікувана вартість1 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт багатофункціонального пристрою EPSON L3251; Поточний ремонт багатофункціонального пристрою EPSON L3100
Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Очікувана вартість10 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування і ремонт офісної обчислювальної техніки
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість6 085,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обслуговуванню та ремонту комп`ютерної техніки, заправка та регенерація картриджів
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-391_50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з технічного обслуговування та ремонту офісної техніки)
Оголошено7 серп. 14:30
Прийом пропозицій7 серп. 14:30 – 16 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість194 070,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-004693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправка картриджа, Відновлення картриджа (код за ДК 021:2015 – 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Ім'я:Заставна Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380732002615 ЄДРПОУ:34832019Очікувана вартість990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування організаційної техніки (послуги з заправки картриджів)
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування і ремонт офісної техніки. (Заправка та відновлення картриджів до друкувальних пристроїв)
Очікувана вартість8 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт багатофункціонального пристрою EPSON L3251; Поточний ремонт багатофункціонального пристрою EPSON L3100
Оголошено29 лип. 16:36
Прийом пропозицій29 лип. 16:36 – 6 серп. 09:00Очікувана вартість10 222,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-009026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено29 лип. 15:54
Прийом пропозицій29 лип. 15:54 – 6 серп. 15:57Очікувана вартість4 133,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась