Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50241000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-008577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111825) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Оголошено1 вер. 15:34
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-23-000698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з класифікаційного ремонту, в обсязі докового огляду м/б «Тігріс»
Оголошено23 серп. 23:24
Прийом пропозицій23 серп. 23:24 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111814) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111825) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Оголошено20 серп. 15:59
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 110,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-011975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111814) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Оголошено12 серп. 17:42
Прийом пропозицій18 серп. 00:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 370,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-005125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТО катера
Ім'я:Вчерашня Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380688025872 ЄДРПОУ:38830387Очікувана вартість25 566,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з докування плавзасобів (ДК 021:2015 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Очікувана вартість113 652,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт та технічне обслуговування підвісного двигуна «Yamaha F40», серійний номер 6BGK-1031035
Оголошено30 черв. 17:30
Прийом пропозицій30 черв. 17:30 – 8 лип. 15:00Очікувана вартість68 790,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-009262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту несамохідної суховантажної баржі СИП-1
Ім'я:Голубенко Владислав ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380674489779 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено30 черв. 14:46
Прийом пропозицій30 черв. 14:46 – 9 лип. 10:00Очікувана вартість5 638 916,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-010567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено29 черв. 16:34
Прийом пропозицій29 черв. 16:34 – 8 лип. 12:00Очікувана вартість26 032 431,54 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-005760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту плавзасобу (нафтосміттєзбирач, буксир) "СІ АНТ"
Ім'я:Мошун Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381719 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено19 черв. 12:10
Прийом пропозицій19 черв. 12:10 – 8 лип. 12:00Очікувана вартість10 624 544,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-010021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з докування плавзасобів (ДК 021:2015 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Оголошено18 черв. 15:17
Прийом пропозицій18 черв. 15:17 – 26 черв. 14:56Очікувана вартість120 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-012667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено10 черв. 16:41
Прийом пропозицій10 черв. 16:41 – 18 черв. 12:00Очікувана вартість26 032 431,54 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-012734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту плавзасобу (збірник лляльних вод) "ПС-323"
Оголошено9 черв. 16:25
Прийом пропозицій9 черв. 16:25 – 25 черв. 12:00Очікувана вартість13 018 347,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-008359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТО катера
Ім'я:Вчерашня Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380688025872 ЄДРПОУ:38830387Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-006297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування та ремонту службових плавзасобів (човнів) у місті Дніпро
Оголошено25 трав. 13:00
Прийом пропозицій25 трав. 13:00 – 3 черв. 00:01Очікувана вартість496 032,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-003686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування підвісного двигуна «Yamaha F25», серійний номер 6FMK-1059858.
Оголошено22 трав. 11:07
Прийом пропозицій22 трав. 11:07 – 30 трав. 12:00Очікувана вартість81 860,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-012670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту плавзасобу (нафтосміттєзбирач, буксир) "СІ АНТ"
Ім'я:Мошун Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381719 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено14 трав. 16:18
Прийом пропозицій14 трав. 16:18 – 27 трав. 12:00Очікувана вартість10 624 544,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-012456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту несамохідної суховантажної баржі СИП-2
Ім'я:Голубенко Владислав ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380674489779 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено12 трав. 15:57
Прийом пропозицій12 трав. 15:57 – 22 трав. 10:00Очікувана вартість14 745 394,91 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-003614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридання послуг на виконання ремонту м/б "Кентавр", Код ДК 021:2015 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Оголошено24 квіт. 12:08
Прийом пропозицій24 квіт. 12:08 – 4 трав. 09:30Очікувана вартість2 192 400,00 грн
з ПДВЗавершена