Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50232100-1»

  • ID: UA-2026-08-31-010263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування систем вуличного освітлення в с. Залізнячка (аварійні роботи)

    Ім'я:
    Дишлева Галина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987326215 ЄДРПОУ:
    04409358
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-005825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по бслуговуванню мереж вуличного освітлення у Здовбицькій територіальній громаді.

    Ім'я:
    Алла Тарадайка
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975925295 ЄДРПОУ:
    38230889
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 965,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-011634-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення

    Ім'я:
    ЛЮБОМИР РОМАНЮК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971505676 Веб сайт:
    https://dolzalucha.e-schools.info/
    ЄДРПОУ:
    20551989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 761,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-008320-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (заміна ламп, заміна світильників, утримання шаф керування)

    Ім'я:
    Куць Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380473831237 ЄДРПОУ:
    04407690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    540 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005712-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення

    Ім'я:
    Сабаш Світлана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:
    +380374131154
    Веб сайт:
    https://novod-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    05398510
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    299 516,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-007726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги (послуги з поточного ремонту вуличного освітлення по вулиці Центральна в с.Вельбівка)

    Ім'я:
    Маргарита Нікітенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954773104 Веб сайт:
    https://velbud-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04381855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 968,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-007240-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з утримання мережі зовнішнього освітлення

    Ім'я:
    Анна Куниця
    E-mail: [email protected] Телефон: +380734235232 ЄДРПОУ:
    04410841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    10 серп. 15:05 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    416 666,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-006389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи вуличного освітлення

    Ім'я:
    Капиш Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459842120 ЄДРПОУ:
    43864224
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-000216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з утримання та технічного обслуговування мереж вуличного освітлення на території населених пунктів Маневицької селищної ради

    Ім'я:
    Діана Манзюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980725004 Веб сайт:
    http://manevychirada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    44037988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 08:27

    Прийом пропозицій
    5 серп. 08:27 – 13 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    250 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-004618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    обслуговування мережі зовнішнього освітлення із заміною ламп

    Ім'я:
    Приймачук Валентина Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380335292132 ЄДРПОУ:
    04333141
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-011285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані зовнішніх мереж електропостачання вуличного освітлення (с.Птича, с.Дитиничі, с.Тараканів)

    Ім'я:
    Мишляєва Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365651224 ЄДРПОУ:
    04385403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 293,38 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-005570-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт вуличного освітлення в с.Хобултова, с.Микуличі, с.Черчичі, с.Руснів, с.березовичі, с.Яковичі, с.Нехвороща, с.Острівок, с.Зимне, с.Когильне, с.Хмелівка, с.Житані, с.Льотниче, с.Селець

    Ім'я:
    Пікута Оксана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689347657 ЄДРПОУ:
    04334815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    171 384,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-006901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення

    Ім'я:
    Юлія Пращерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976102710, +380680861919 ЄДРПОУ:
    35061198
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 373,39 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-006535-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення

    Ім'я:
    Юлія Пращерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976102710, +380680861919 ЄДРПОУ:
    35061198
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 934,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-001286-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (заміна ламп, заміна світильників, утримання шаф керування)

    Ім'я:
    Куць Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380473831237 Веб сайт:
    https://drabivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04407690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 09:56

    Прийом пропозицій
    15 лип. 09:56 – 23 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    450 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-10-009968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення

    Ім'я:
    Сабаш Світлана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:
    +380374131154
    Веб сайт:
    https://novod-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    05398510
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 16:17

    Прийом пропозицій
    10 лип. 16:17 – 18 лип. 16:15
    Очікувана вартість

    250 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-09-004025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування систем вуличного освітлення в селі Великий Ходачків на території підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

    Ім'я:
    Зінов'єв Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679917453 ЄДРПОУ:
    14029197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 448,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-003786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування систем вуличного освітлення в селі Драганівка на території підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

    Ім'я:
    Зінов'єв Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679917453 ЄДРПОУ:
    14029197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 177,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-003638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування систем вуличного освітлення в селі Довжанка на території підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

    Ім'я:
    Зінов'єв Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679917453 ЄДРПОУ:
    14029197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 620,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-003177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування систем вуличного освітлення в селі Забойки на території підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

    Ім'я:
    Зінов'єв Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679917453 ЄДРПОУ:
    14029197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 853,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 277 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro