Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50230000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-012288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт світлофорного об’єкта на перехресті вул. Святогеоргіївська - вул. Володимира Бизова в м. Кривий Ріг
Оголошено4 вер. 16:21
Прийом пропозицій4 вер. 16:21 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-005626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/відео фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху «HOAG-50» у модифікації «HOAG-50/1» із серійним номером 003-01/21 за ДК 021:2015 : 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування
дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги Оголошено4 вер. 12:03
Прийом пропозицій4 вер. 12:03 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на км 122+000 та М-22 Полтава-Олександрія на км 74+810
Полтавської області Оголошено3 вер. 09:21
Прийом пропозицій3 вер. 09:21 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 50230000-6 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги" (УТРИМАННЯ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ СИСТЕМ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ)
Ім'я:Пінчук Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351106 Факс:+380545351179ЄДРПОУ:31156689Оголошено3 вер. 09:17
Прийом пропозицій3 вер. 09:17 – 19 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-03-000416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на км 349+890 та Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин на км 164+959
Полтавської області Оголошено3 вер. 08:54
Прийом пропозицій3 вер. 08:54 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування систем освітлення вулиць, громадських місць
Оголошено2 вер. 13:43
Прийом пропозицій2 вер. 13:43 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-005285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування вуличного освітлення населених пунктів Мізоцької селищної ради Рівненського району Рівненської області
Оголошено1 вер. 13:25
Прийом пропозицій1 вер. 13:25 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення міста Сновськ та населені пункти Сновської територіальної громади (ДК 021:2015 (CPV) 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Оголошено1 вер. 11:30
Прийом пропозицій1 вер. 11:30 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення
Оголошено31 серп. 16:26
Прийом пропозицій31 серп. 16:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-008871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вуличного освітлення по вул. Центральна в селі Ільці, Верховинської селищної ради Верховинського р-ну (ДК: 50230000-6 - Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги )
Ім'я:Кімейчук Євдокія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343221148 Факс:+380343221148ЄДРПОУ:04357294Очікувана вартість12 557,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій території (пониження бортового каменю на зупинках) Угринівської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Очікувана вартість70 722,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вуличного освітлення по вул. Гнатюка в селищі Верховина Верховинської селищної ради Верховинського р-ну (ДК: 50230000-6 - Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Ім'я:Кімейчук Євдокія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343221148 Факс:+380343221148ЄДРПОУ:04357294Очікувана вартість17 142,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування мережі вуличного освітлення в селищі Липова Долина Роменського району Сумської області
Очікувана вартість83 329,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту світлофора на перехресті вул. Української - вул. Свято-Миколаївської в м. Кривий Ріг
Очікувана вартість190 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту світлофора на перехресті вул. Свято-Миколаївської - просп. Поштовий в м. Кривий Ріг
Очікувана вартість191 426,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вуличного овітлення в с.Обарів, вул.Набережна Рівненського району
Очікувана вартість96 011,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вуличного овітлення в с.Обарів, вул.Привітна Рівненського району
Очікувана вартість103 366,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт мереж вуличного освітлення с. Білка вул. Просолова Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області.
Очікувана вартість24 667,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт мереж вуличного освітлення с. Білка вул. Шевченка Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області.
Очікувана вартість10 914,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт системи вуличного освітлення
Очікувана вартість18 345,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro