Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50221000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АС
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено4 вер. 14:31
Прийом пропозицій4 вер. 14:31 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-000280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу ДГКу
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено4 вер. 08:34
Прийом пропозицій4 вер. 08:34 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено2 вер. 14:24
Прийом пропозицій2 вер. 14:24 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар спеціального самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Оголошено28 серп. 16:23
Прийом пропозицій28 серп. 16:23 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту швидкостемірів ЗСЛ-2М з проведенням повірки, ремонт та перевірка клапана електропневматичного (автостопа) типу ЕПК-150И тепловозів
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість94 607,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування обладнання Автоматичної локомотивної сигналізації (АЛС), а саме пристрої АЛС в комплекті: локомотивний фільтр (ФЛ-25/75М), посилювач автоматичної локомотивної сигналізації (УК-25/50М), локомотивний дешифратор (ДКВС-1) та конденсаторний блок (БК)
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість6 547,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу ДГКу
Оголошено29 лип. 08:42
Прийом пропозицій29 лип. 08:42 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 880 570,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-22-005775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(Послуги з поточного ремонту швидкостемірів ЗСЛ-2М з проведенням повірки, ремонт та перевірка клапана електропневматичного (автостопа) типу ЕПК-150И,Е тепловозів, поточний ремонт та перевірка рукоятки пильності
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість48 401,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено17 лип. 15:52
Прийом пропозицій17 лип. 15:52 – 25 лип. 15:54Очікувана вартість1 432 599,98 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-000555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АС-1А
Оголошено15 лип. 09:11
Прийом пропозицій15 лип. 09:11 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 430 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-008460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомісійний огляд технічного стану тепловоза
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість60 335,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обточування бандажів колісних пар локомотивів
Оголошено6 лип. 16:56
Прийом пропозицій6 лип. 16:56 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-007260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено3 лип. 14:42
Прийом пропозицій3 лип. 14:42 – 11 лип. 14:41Очікувана вартість1 432 599,98 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-000108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар МПТ-4
Оголошено3 лип. 08:04
Прийом пропозицій3 лип. 08:04 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість194 155,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-008018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт з ремонту лінійного обладнання локомотивів
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Очікувана вартість517 324,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-001369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту швидкостеміра ЗСЛ-2М з проведенням повірки, ремонт та перевірка клапана електропневматичного (автостопа) типу ЕПК-150И тепловозів
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість36 264,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обточування бандажів колісних пар локомотивів
Оголошено11 черв. 16:33
Прийом пропозицій11 черв. 16:33 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-000560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з нанесення гальмівної маси на арматуру гальмівної колодки
Оголошено29 трав. 09:11
Прийом пропозицій29 трав. 09:11 – 6 черв. 09:00Очікувана вартість474 227,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-005873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ремонту комплекту гальмівного пневматичного обладнання Faiveley, SAB WABCO рейкового автобуса 620М
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Очікувана вартість202 700,00 EUR
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-011719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обточування бандажів колісних пар локомотивів
Оголошено5 трав. 15:46
Прийом пропозицій5 трав. 15:46 – 13 трав. 10:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась