Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50210000-0»
-
ID: UA-2026-08-29-000657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з усунення виявлених невідповідностей (дефектів) вертольотів типу Н125 (AS 350 B3) із заводськими номерами 8788 (бортовий номер 63) та 8801 (бортовий номер 64). ЛОТ 1 «Послуги з усунення виявлених невідповідностей (дефектів) вертольотів типу Н125 (AS 350 B3) із заводськими номерами 8788
(бортовий номер 63)». ЛОТ 2 «Послуги з усунення виявлених невідповідностей (дефектів) вертольотів типу Н125 (AS 350 B3) із заводськими номерами 8801 (бортовий номер 64)» Оголошено29 серп. 18:01
Прийом пропозицій29 серп. 18:01 – 6 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-28-003214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та технічного обслуговування : (БпЛА DЛ МАVІС ЗT (S/n: 1581F5FJC244P00D6Z39); БпЛА DЛ МАVІС ЗT (S/n: 1581F5FJC243K00DY322); БпЛА Autel EVO MAX 4T (S/n: 1748FEV3HMA923171199); БпЛА DЛ МАVІС З РRО (S/n: 158F67QC249T0145H54); БпЛА DЛ МАVІС З РRО (S/n: 1581F67QC249T0145H2V); БпЛА DЛ
Matrice 30T (S/n: 1581F5BKD238700E1966); БпЛА DЛ Matrice 30T (S/n: 1581F5BKD238A00EM103; БпЛА DЛ Matrice 30T (S/n: 1581F5BKD237F00EVJC8)) Оголошено28 серп. 11:11
Прийом пропозицій28 серп. 11:11 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-009008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування квадрокоптера
Очікувана вартість9 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт двигуна MAKILA 2A1, заводський номер 1056.
Очікувана вартість60 795 691,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт двигуна MAKILA 2A1, заводський номер 1051.
Очікувана вартість71 829 389,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування квадрокоптера
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Очікувана вартість12 754,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту квадрокоптера
Очікувана вартість65 857,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиремонт стартер-генераторів СТГ-18ТМО-1000
Ім'я:Моргуль Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459568443 Факс:+380459568443ЄДРПОУ:08081802Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з усунення недоліків, виявлених в рамках технічного обслуговування вертольотів типу 269C-1 (комерційне позначення Schweizer 300CBi) із серійним номером № 0190 в обсязі 12-місячної інспекції
Оголошено21 серп. 16:02
Прийом пропозицій21 серп. 16:02 – 29 серп. 19:10Очікувана вартість816 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-000389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцінка технічного стану (дефектація) чотирьох авіаційних газотурбінних двигунів типу MAKILA 2A1.
Очікувана вартість18 737 603,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування вертольотів типу 269C-1 (комерційне позначення Schweizer 300CBi) із серійними номерами № 0277, 0297 в обсязі 25 годин на кожен вертоліт (2 лоти). ЛОТ 1 «Послуги з технічного обслуговування вертольотів типу 269C-1 (комерційне позначення Schweizer 300CBi) із
серійним номером № 0277 в обсязі 25 годин». ЛОТ 2 «Послуги з технічного обслуговування вертольотів типу 269C-1 (комерційне позначення Schweizer 300CBi) із серійним номером № 0297 в обсязі 25 годин» Оголошено20 серп. 14:17
Прийом пропозицій20 серп. 14:17 – 28 серп. 19:10Очікувана вартість680 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-002992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродовження міжремонтного строку служби за технічним станом
Ім'я:Моргуль Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459568443 Факс:+380459568443ЄДРПОУ:08081802Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги
Очікувана вартість880 578,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-11-006140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та технічного обслуговування БпАК DJI Matrice 4 T, DJI Matrice 30 Т
Оголошено11 серп. 13:08
Прийом пропозицій11 серп. 13:08 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-003973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПродовження міжремонтного строку служби авіаційним двигунам Д-30КП-2
Оголошено10 серп. 12:00
Прийом пропозицій14 серп. 11:54 – 20 серп. 11:54Очікувана вартість1 108 920,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-005080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання капітального ремонту допоміжної силової установки АИ-9В.
Оголошено7 серп. 12:12
Прийом пропозицій7 серп. 12:12 – 15 серп. 09:00Очікувана вартість2 252 321,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-002585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування військових літаків
Очікувана вартість68 902,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування компонентів ПС А319
Оголошено4 серп. 15:03
Прийом пропозицій4 серп. 15:03 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість732 080,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-003384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту безпілотної авіаційної техніки спеціального призначення
Очікувана вартість36 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro