Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50118110-9»
-
ID: UA-2026-07-24-010550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення (евакуації) транспортних засобів
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість210 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-000386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортування автомобіля (послуги евакуатора)
Ім'я:Технік Юний Технік Юний ТехнікE-mail: [email protected] Телефон: +380322764605 Факс:+380322764605Веб сайт: ЄДРПОУ:23883551Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортування автомобіля (послуги евакуатора)
Ім'я:Савчин Ольга ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322764605 Факс:+380322764605Веб сайт: ЄДРПОУ:23883551Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-29-005458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Оголошено29 черв. 13:21
Прийом пропозицій29 черв. 13:21 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-003258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга транспортування вантажним евакуатором Баришівка (MAN AI 8230PA)
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-009998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з евакуації автомобіля
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-013429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Оголошено15 черв. 21:55
Прийом пропозицій15 черв. 21:55 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-014263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом (евакуації транспортних засобів, а саме шкільних автобусів з с. Свічкареве Полтавської області до м. Полтава Полтавська область )
Ім'я:Литовченко Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380958512656 ЄДРПОУ:41562701Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-008531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги вантажного автомобіля СБМ-перевезення бульдозера(Височне,Млинове)
Очікувана вартість6 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-012895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги евакуатора для переміщення несправного автомобільного транспорту Опель Комбо Лайф КЕ6417ВА
Очікувана вартість9 938,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-005634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги евакуатора для перевезення транспортних засобів на спеціальний майданчик
Ім'я:Людмила РоманенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380612399628, +380612399629 ЄДРПОУ:42348993Оголошено20 квіт. 12:51
Прийом пропозицій20 квіт. 12:51 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість152 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-06-012706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги перевезення автомобілів спеціальним автомобільним транспортом (евакуатором)
Очікувана вартість99 008,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-012522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування ДТЗ в Чернігівському регіоні
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Очікувана вартість1 388 994,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-000892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з евакуації транспортних засобів(послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме,послуги евакуатора за маршрутом)
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-015542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування ДТЗ
Ім'я:Турчина Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено24 лют. 20:47
Прийом пропозицій24 лют. 20:47 – 4 бер. 23:00Очікувана вартість19 294 212,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-17-003108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50118110-9 - послуги з евакуації транспортних засобів
Очікувана вартість16 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-008702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування ДТЗ у Полтавському регіоні
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено16 лют. 14:17
Прийом пропозицій16 лют. 14:17 – 25 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 257 281,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-13-014433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування ДТЗ у Одеському регіоні
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено13 лют. 18:16
Прийом пропозицій13 лют. 18:16 – 22 лют. 23:00Очікувана вартість2 068 197,30 грн
з ПДВЗавершена