Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50118000-5»
-
ID: UA-2026-08-29-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з аварійного ремонту і відновлення службових автомобілів
Оголошено29 серп. 12:57
Прийом пропозицій29 серп. 12:57 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-07-24-010550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення (евакуації) транспортних засобів
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість210 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-000386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортування автомобіля (послуги евакуатора)
Ім'я:Технік Юний Технік Юний ТехнікE-mail: [email protected] Телефон: +380322764605 Факс:+380322764605Веб сайт: ЄДРПОУ:23883551Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортування автомобіля (послуги евакуатора)
Ім'я:Савчин Ольга ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322764605 Факс:+380322764605Веб сайт: ЄДРПОУ:23883551Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-29-005458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Оголошено29 черв. 13:21
Прийом пропозицій29 черв. 13:21 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-003258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга транспортування вантажним евакуатором Баришівка (MAN AI 8230PA)
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-009998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з евакуації автомобіля
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-013429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги евакуатора для перевезення транспортного засобу на місце зберігання
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Оголошено15 черв. 21:55
Прийом пропозицій15 черв. 21:55 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-014263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом (евакуації транспортних засобів, а саме шкільних автобусів з с. Свічкареве Полтавської області до м. Полтава Полтавська область )
Ім'я:Литовченко Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380958512656 ЄДРПОУ:41562701Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-009927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (Послуги евакуатора для перевезення транспортних засобів (речових доказів) на спеціальні майданчики для тимчасового зберігання затриманих транспортних засобів ГУНП в Київській області)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено29 трав. 17:50
Прийом пропозицій29 трав. 17:50 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 150 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-008531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги вантажного автомобіля СБМ-перевезення бульдозера(Височне,Млинове)
Очікувана вартість6 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-012895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги евакуатора для переміщення несправного автомобільного транспорту Опель Комбо Лайф КЕ6417ВА
Очікувана вартість9 938,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-012206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту штока гідроциліндра автомобіля-сміттєвоза ЗІЛ 130 КО
Очікувана вартість18 702,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-013505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аварійного ремонту і відновлення автомобілів
Очікувана вартість148 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-005634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги евакуатора для перевезення транспортних засобів на спеціальний майданчик
Ім'я:Людмила РоманенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380612399628, +380612399629 ЄДРПОУ:42348993Оголошено20 квіт. 12:51
Прийом пропозицій20 квіт. 12:51 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість152 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-15-011666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аварійного ремонту і відновлення службового автомобіля
Очікувана вартість262 263,21 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-008018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доставки автомобіля МАЗ евакуатором по маршруту: Дніпропетровська область сКулебовка- м.Підгороднє
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуга з ремонту інженерної техніки (спецпризначення)
Оголошено9 квіт. 12:48
Прийом пропозицій15 квіт. 00:00 – 18 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 649 495,48 грн
з ПДВЗавершена