Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50117000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-007706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпереобладнання спеціального вантажного фургона на базі Renault Master
Ім'я:Беззубцев Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380635585928 ЄДРПОУ:45450970Оголошено31 серп. 15:02
Прийом пропозицій4 вер. 16:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з переобладнання транспортного засобу Hyundai Sonata VIN №KNHE341DBFA147499
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50117000-8-Послуги з переобладнання та реставрації транспортних засобів (переобладнання автобуса)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Очікувана вартість648 612,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з переобладнання транспортного засобу Hyundai Sonata VIN №KNHE341DBFA147499
Оголошено18 серп. 17:48
Прийом пропозицій18 серп. 17:48 – 26 серп. 19:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-007866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з переобладнання пожежного автомобіля SCANIA
Очікувана вартість99 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи з модернізації транспортного засобу - дообладнання панцерним захистом та встановлення додаткового обладнання
Оголошено24 лип. 21:24
Прийом пропозицій24 лип. 21:24 – 31 серп. 01:00Очікувана вартість8 743 535,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-007856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено24 лип. 14:48
Прийом пропозицій24 лип. 14:48 – 2 серп. 09:00Очікувана вартість112 244,98 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-010357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення механізму керування автомобілем (HYUNDAI ELANTRA, н/з 02 0707, 2022 р.в.) для людей з обмеженими можливостями
Очікувана вартість81 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-002163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту верхньої секції стріли, що є складовою частиною спеціального підйомного обладнання – автовишки АГП-22, встановленої на шасі автомобіля ЗІЛ-130, державний реєстраційний номер ВХ 6496 ВТ, код 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних
засобів і супутнього обладнання, ДК 021:2015 за Єдиним закупівельним словником, відповідний код – 50117300-1 Очікувана вартість108 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-003050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення механізму керування автомобілем (HYUNDAI ELANTRA, н/з 02 0707, 2022 р.в.) для людей з обмеженими можливостями
Оголошено22 черв. 10:56
Прийом пропозицій22 черв. 10:56 – 30 черв. 12:00Очікувана вартість85 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-001890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПереобладнання вантажного пасажирського (вахтового) автомобіля КрАЗ-6322-0000025-02 у вантажний автомобіль-лісовоз з краном маніпулятором
Оголошено15 черв. 10:25
Прийом пропозицій19 черв. 11:00 – 24 черв. 09:00Очікувана вартість900 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-008592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з переобладнання автомобіля)
Оголошено8 черв. 14:52
Прийом пропозицій8 черв. 14:52 – 16 черв. 09:00Очікувана вартість1 071 252,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-012723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з футерування підлоги трамваю з вставкою із низьким рівнем підлоги типу Be 4/8 Tram 2000M
Оголошено1 черв. 20:59
Прийом пропозицій1 черв. 20:59 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 852,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-001779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підготовки та поклейки плівкою рухомого складу (трамвайних вагонів) за ДК 021:2015: 50117300-1 Послуги з реставрації транспортних засобів
Оголошено29 трав. 12:26
Прийом пропозицій29 трав. 12:26 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 413 980,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-009179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підготовки та фарбування рухомого складу (трамвайних вагонів) за ДК 021:2015: 50117300-1 Послуги з реставрації транспортних засобів
Оголошено28 трав. 15:13
Прийом пропозицій28 трав. 15:13 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 604 793,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-001138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення механізму керування автомобілем (HYUNDAI ELANTRA, н/з 02 0707, 2022 р.в.) для людей з обмеженими можливостями
Оголошено28 трав. 09:35
Прийом пропозицій28 трав. 09:35 – 12 черв. 10:00Очікувана вартість85 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-004408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироботи по переобладнанню та покращенню автомобіля Volkswagen Crafter
Ім'я:Карабут Андрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380542663574 Факс:+380542663555ЄДРПОУ:04057864Очікувана вартість99 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-010033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення дублюючих органів керування (додаткові педалі) на автомобілі КРАЗ 5233 ВЕ та Mazda Tribute, за ДК 021:2015-50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено20 трав. 15:01
Прийом пропозицій20 трав. 15:01 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість51 573,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з переобладнання автомобіля)
Оголошено18 трав. 15:02
Прийом пропозицій18 трав. 15:02 – 26 трав. 09:00Очікувана вартість1 116 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-11-012633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з переобладнання автомобілів з правостороннього розміщення керма на лівостороннє
Очікувана вартість1 295 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro