Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50116600-7»
-
ID: UA-2026-08-06-005088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт військової техніки
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено28 лип. 15:56
Прийом пропозицій28 лип. 15:56 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість16 721 458,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-010141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги по поточному ремонту і технічному обслуговуванню автомобілів)
Ім'я:Дон Валерій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380617646577 Факс:+380617642712ЄДРПОУ:08563553Очікувана вартість60 108,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів
Очікувана вартість2 364,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено10 лип. 13:18
Прийом пропозицій10 лип. 13:18 – 18 лип. 09:00Очікувана вартість16 736 428,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-002319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів,
відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла. Оголошено2 лип. 10:49
Прийом пропозицій2 лип. 10:49 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 500 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-006421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів
Ім'я:Коломієць Юрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380456724135 Факс:+380456724135ЄДРПОУ:31383648Очікувана вартість3 745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-010253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів,
відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла. Оголошено24 черв. 15:36
Прийом пропозицій24 черв. 15:36 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-012170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено23 черв. 16:15
Прийом пропозицій23 черв. 16:15 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість20 033 450,67 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів,
відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла. Оголошено15 черв. 08:48
Прийом пропозицій15 черв. 08:48 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-009717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено9 черв. 14:59
Прийом пропозицій9 черв. 14:59 – 17 черв. 09:00Очікувана вартість20 057 314,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-001723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт стартера
Очікувана вартість3 108,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-001646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту кузовів міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК
021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з миття міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів; послуги з ремонту електричних систем міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги із заміни вітрового скла міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів Оголошено15 трав. 09:52
Прийом пропозицій15 трав. 09:52 – 23 трав. 10:00Очікувана вартість24 664 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-010718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів
Ім'я:Коломієць Юрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380456724135 Факс:+380456724135ЄДРПОУ:31383648Очікувана вартість2 321,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-001101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і
технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114100-8 Послуги з ремонту вантажних автомобілів Оголошено8 трав. 09:38
Прийом пропозицій8 трав. 09:38 – 16 трав. 10:00Очікувана вартість20 050 060,95 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-06-008258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту електричних систем катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів катків дорожніх, відповідний код ЄЗС:
ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з миття катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; послуги з ремонту кузовів катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги з технічного обслуговування катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів Оголошено6 трав. 14:03
Прийом пропозицій6 трав. 14:03 – 14 трав. 10:00Очікувана вартість22 696 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-006502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування та ремонт автомобілів: Citroen Jumper, Citroen Jumpy, Peugeot Boxer, FIAT TALENTO, Toyota Hi Ace 2000, Toyota Land Cruiser, JAC, Toyota Land Cruiser 200 (броньовані), KIA Bongo
Оголошено14 квіт. 14:03
Прийом пропозицій14 квіт. 14:03 – 22 квіт. 09:00Очікувана вартість11 151 510,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-015165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50110000-9 (50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів (Ремонт стартера)))
Очікувана вартість6 366,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-010274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування та ремонт автомобілів: VOLKSWAGEN CRAFTER, VOLKSWAGEN TRANSPORTER, MERCEDES-BENZ SPRINTER, SKODA OKTAVIA, FORD TRANSIT
Оголошено23 бер. 15:10
Прийом пропозицій23 бер. 15:10 – 31 бер. 09:00Очікувана вартість7 437 455,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-012783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування та ремонт автомобілів: Citroen Jumper, Citroen Jumpy, Peugeot Boxer, FIAT TALENTO, Toyota Hi Ace 2000, Toyota Land Cruiser, JAC, Toyota Land Cruiser 200 (броньовані), KIA Bongo
Оголошено20 бер. 16:37
Прийом пропозицій20 бер. 16:37 – 6 квіт. 09:00Очікувана вартість11 151 510,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась