Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50116100-2»
-
ID: UA-2026-08-28-005039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту(аварійного, позапланового) ремонту ТЗ з запасними частинами, та матеріалами
Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (відповідні коди ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів; 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів;
50112111-4 Послуги з рихтування; 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів) Оголошено17 серп. 16:27
Прийом пропозицій17 серп. 16:27 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 638 516,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-009850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено28 лип. 15:56
Прийом пропозицій28 лип. 15:56 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість16 721 458,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (послуги з поточного ремонту службового автомобіля марки Новатор (на базі Ford F-550))
Очікувана вартість351 106,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" (Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля VOLKSWAGEN TRANSPORTER)
Оголошено24 лип. 12:06
Прийом пропозицій24 лип. 12:06 – 1 серп. 08:00Очікувана вартість99 580,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-005968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено10 лип. 13:18
Прийом пропозицій10 лип. 13:18 – 18 лип. 09:00Очікувана вартість16 736 428,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-008837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (послуги з поточного ремонту службового автомобіля марки Новатор (на базі Ford F-550))
Оголошено6 лип. 16:07
Прийом пропозицій6 лип. 16:07 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість294 457,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-002319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів,
відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла. Оголошено2 лип. 10:49
Прийом пропозицій2 лип. 10:49 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 500 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-004036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (послуги з поточного ремонту службового бронетранспортеру М113А1)
Оголошено26 черв. 11:28
Прийом пропозицій26 черв. 11:28 – 4 лип. 10:00Очікувана вартість3 147 579,73 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-010253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів,
відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла. Оголошено24 черв. 15:36
Прийом пропозицій24 черв. 15:36 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-012170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено23 черв. 16:15
Прийом пропозицій23 черв. 16:15 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість20 033 450,67 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів,
відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла. Оголошено15 черв. 08:48
Прийом пропозицій15 черв. 08:48 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-009717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено9 черв. 14:59
Прийом пропозицій9 черв. 14:59 – 17 черв. 09:00Очікувана вартість20 057 314,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-002437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту електричних систем
Ім'я:Літус Світлана РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380963816887 Факс:+380963816887ЄДРПОУ:22400349Очікувана вартість13 672,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-010759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту транспортного засобу Volkswagen Passat B6
Оголошено19 трав. 15:19
Прийом пропозицій19 трав. 15:19 – 28 трав. 08:00Очікувана вартість280 748,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (послуги з поточного ремонту службового автомобіля марки Новатор (на базі Ford F-550))
Оголошено15 трав. 15:46
Прийом пропозицій15 трав. 15:46 – 23 трав. 10:00Очікувана вартість353 348,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-001646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту кузовів міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК
021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з миття міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів; послуги з ремонту електричних систем міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги із заміни вітрового скла міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування міні-навантажувачів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів Оголошено15 трав. 09:52
Прийом пропозицій15 трав. 09:52 – 23 трав. 10:00Очікувана вартість24 664 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-010774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту внутрішніх електромереж зі встановленням інвертора та акумулятора в укритті (захисній споруді) для забезпечення автономного електропостачання закладу освіти
Ім'я:Шокорова Дарина ГарегінівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542630278 Факс:+380542630284ЄДРПОУ:33724309Очікувана вартість93 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-001101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і
технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114100-8 Послуги з ремонту вантажних автомобілів Оголошено8 трав. 09:38
Прийом пропозицій8 трав. 09:38 – 16 трав. 10:00Очікувана вартість20 050 060,95 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-06-008258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту електричних систем катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів катків дорожніх, відповідний код ЄЗС:
ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з миття катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; послуги з ремонту кузовів катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги з технічного обслуговування катків дорожніх, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів Оголошено6 трав. 14:03
Прийом пропозицій6 трав. 14:03 – 14 трав. 10:00Очікувана вартість22 696 000,00 грн
з ПДВЗавершена