Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50114200-9»
-
ID: UA-2026-08-31-007197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автомобілів
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено31 серп. 14:44
Прийом пропозицій31 серп. 14:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автомобіля Ford Trucks згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:32121458Оголошено28 серп. 15:39
Прийом пропозицій28 серп. 15:39 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-001660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування вантажного автомобіля TOYOTA HILUX
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено28 серп. 10:08
Прийом пропозицій28 серп. 10:08 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з технічного обслуговування транспортного засобу Ford F-550 "Козак" р.н. АН407Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартість37 299,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автомобіля JAC N350 згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість64 668,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з гарантійного технічного обслуговування вантажних автомобілів код ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартість237 190,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів код ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено19 серп. 12:42
Прийом пропозицій19 серп. 12:42 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість688 672,73 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-009544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 50110000-9 - ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МОТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ І СУПУТНЬОГО ОБЛАДНАННЯ (ГАРАНТІЙНЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ МАРКИ RENAULT МОДЕЛЬ С(RT), ТО-1)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено12 серп. 15:43
Прийом пропозицій12 серп. 15:43 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість494 493,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-009424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автомобілів та мототранспортних засобів (ПК «Дніпро-Ліски»), код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено12 серп. 15:38
Прийом пропозицій12 серп. 15:38 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість155 993,16 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-004373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів MAN TGX 33.400 6Х6 ВВ СН
Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автомобіля JAC N200 згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість70 233,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів марки Renault Trucks K, D
Оголошено6 серп. 15:28
Прийом пропозицій6 серп. 15:28 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 717 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-008074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів марки АПЗ-13-Mercedes-Benz ZETROS 6x6
Оголошено6 серп. 14:52
Прийом пропозицій6 серп. 14:52 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 860 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-004800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автодрабин пожежних код ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено5 серп. 12:01
Прийом пропозицій5 серп. 12:01 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість124 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автомобіля JAC N350 згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:50
Прийом пропозицій4 серп. 15:50 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість53 933,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-002584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з гарантійного технічного обслуговування вантажних автомобілів код ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено29 лип. 10:44
Прийом пропозицій29 лип. 10:44 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість197 664,71 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-009850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено28 лип. 15:56
Прийом пропозицій28 лип. 15:56 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість16 721 458,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-004030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів
Оголошено28 лип. 11:38
Прийом пропозицій28 лип. 11:38 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість211 712,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-009959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля пікап EUROMASH
Очікувана вартість8 703,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автомобілів Renault D14 (ДК 021:2015-50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено16 лип. 14:51
Прийом пропозицій16 лип. 14:51 – 24 лип. 16:00Очікувана вартість65 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась