Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50114100-8»
-
ID: UA-2026-08-31-010917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з дообладнання панцеровим захистом (бронювання) кабін та паливних баків автомобілів IVECO ML180E28 та Volvo FM12, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено31 серп. 16:48
Прийом пропозицій31 серп. 16:48 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з ремонту гідравлічних механізмів транспортних засобів (Чернівецьке надлісництво)
Оголошено28 серп. 17:10
Прийом пропозицій28 серп. 17:10 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-19-002190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-431_50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту вантажних автомобілів МАН)
Оголошено19 серп. 10:26
Прийом пропозицій19 серп. 10:26 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 991 475,84 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-004078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-421_50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту вантажних автомобілів Мерседес)
Оголошено17 серп. 11:47
Прийом пропозицій17 серп. 11:47 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 676 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-005007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту крано -маніпуляторної установки HYVA HB80.E2
Оголошено14 серп. 12:14
Прийом пропозицій14 серп. 12:14 – 24 серп. 12:16Очікувана вартість95 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-006138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з ремонту транспортного засобу IVECO ML180E28 р.н. АН277Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено10 серп. 14:02
Прийом пропозицій10 серп. 14:02 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість164 384,21 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-002626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту FORD Trucks 3542D DC за ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
Оголошено10 серп. 11:10
Прийом пропозицій10 серп. 11:10 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 824,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-010040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту транспортних засобів спеціального призначення марки Renault Trucks
Оголошено6 серп. 16:11
Прийом пропозицій6 серп. 16:11 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість705 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-003851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги капітального ремонту автомобіля марки DAF
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість212 210,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту вантажних транспортних засобів
Оголошено4 серп. 16:12
Прийом пропозицій4 серп. 16:12 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість424 685,81 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-002370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту вантажного автомобіля ГАЗ 5204
Оголошено4 серп. 10:37
Прийом пропозицій4 серп. 10:37 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 940,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-010001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту вантажних автомобілів
Оголошено3 серп. 16:23
Прийом пропозицій3 серп. 16:23 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість319 230,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-004582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач марки MERCEDES-BENZ ACTROS 3345 LS, 2025 р.в. VIN: W1T96342610868770 для сумісності з напівпричепом-платформою TAD модель CKASSIC 45-3)
Очікувана вартість135 805,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ремонту автотранспортного засобу МАЗ 4571
Очікувана вартість19 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту поворотного колектора JS 115-260
Очікувана вартість30 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту автомобілів
Очікувана вартість15 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-354_50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з ремонту спеціального вантажного автомобіля СВЯТОВИТ EW-25-M1 для філії ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»)
Оголошено23 лип. 12:21
Прийом пропозицій23 лип. 12:21 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість899 166,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-000665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту автомобіля ЗИЛ 5301. ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Оголошено22 лип. 09:18
Прийом пропозицій22 лип. 09:18 – 30 лип. 16:00Очікувана вартість349 460,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-006150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Ремонт спеціального автомобіля на шасі IVECO Львівського РЦОМ
Ім'я:Лита Володимир БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено21 лип. 13:37
Прийом пропозицій21 лип. 13:37 – 6 серп. 12:00Очікувана вартість123 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач марки MERCEDES-BENZ ACTROS 3345 LS, 2025 р.в. VIN: W1T96342610868770 для сумісності з напівпричепом-платформой TAD модель CKASSIC 45-3)
Оголошено20 лип. 14:17
Прийом пропозицій20 лип. 14:17 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість138 206,06 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась