Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50114000-7»

  • ID: UA-2026-09-01-010871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього … обладнання).

    Ім'я:
    Поліщук Сергій Станіславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
    14321765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:19

    Прийом пропозицій
    7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    74 538,67 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт Volvo FH500, шасі YV2RT40AXJB876620) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього … обладнання).

    Ім'я:
    Двараковський Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
    14321765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:10

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    62 797,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт МАЗ-6312С3 КС-55727-С-12, шасі Y3M6312C3H0000096) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і … супутнього обладнання).

    Ім'я:
    Двараковський Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
    14321765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:56

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    37 298,40 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009434-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього … обладнання).

    Ім'я:
    Двараковський Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
    14321765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:06

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    53 121,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з дообладнання панцеровим захистом (бронювання) кабін та паливних баків автомобілів IVECO ML180E28 та Volvo FM12, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

    Ім'я:
    Іващук Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665590037 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:48 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    4 184 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 2 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007197-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування автомобілів

    Ім'я:
    Андрій Остринський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт:
    http://swrailway.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40081221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:44 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    140 220,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з ремонту гідравлічних механізмів транспортних засобів (Чернівецьке надлісництво)

    Ім'я:
    Костюк Анна Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380372541881 ЄДРПОУ:
    45495765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:10

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:10 – 5 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    594 528,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 1 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування автомобіля Ford Trucks згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

    Ім'я:
    Тихоновська Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:39

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:39 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    30 283,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001660-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування вантажного автомобіля TOYOTA HILUX

    Ім'я:
    Андрій Остринський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт:
    http://swrailway.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40081221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:08

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:08 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    21 678,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-012914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Технічне обслуговування та ремонт вантажних транспортних засобів на шасі марки IVECO м. Полтава, та/або Полтавська обл., та/або м. Харків, та/або Харківська обл.)

    Ім'я:
    Поліщук Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612289 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 17:17

    Прийом пропозицій
    25 серп. 17:17 – 3 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    1 312 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 6 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Технічне обслуговування та ремонт вантажних транспортних засобів на шасі марок RENAULT та VOLVO м. Львів, та/або Львівська обл., та/або м. Івано-Франківськ, та/або Івано-Франківська обл.)

    Ім'я:
    Пиріг Юлія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612095 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:31

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:31 – 3 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    2 187 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 6 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-17-011508-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення технічного обслуговування та ремонту автомобілів MAN для Управління Транспорту АТ «Укрнафта»

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:51

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:51 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    4 246 237,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2024-08-19-001282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ц_24П-142_ДК 021:2015-50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вантажних автомобілів Volvo).

    Ім'я:
    Оксана Божинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532515489 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 2024 09:46

    Прийом пропозицій
    19 серп. 2024 09:46 – 27 серп. 2024 12:00
    Очікувана вартість

    3 940 200,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2024-07-31-008879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ц_24П-129_ДК 021:2015-50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з технічного обслуговування та ремонту вантажних автомобілів на шасі Renault).

    Ім'я:
    Ігор Кондратьєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505212751 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 2024 21:07

    Прийом пропозицій
    31 лип. 2024 21:07 – 8 серп. 2024 12:00
    Очікувана вартість

    4 334 220,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з технічного обслуговування транспортного засобу Ford F-550 "Козак" р.н. АН407Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

    Ім'я:
    Іващук Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665590037 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 299,84 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008938-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування автомобіля JAC N350 згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

    Ім'я:
    Тихоновська Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    64 668,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003881-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів (періодичних перевірок,встановлення,активації,адаптації аналогових та цифрових тахографів,радіостанцій та іншого обладнання в автомобільних транспортних засобах)

    Ім'я:
    Медяник Віталіна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950309874 ЄДРПОУ:
    23547296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з гарантійного технічного обслуговування вантажних автомобілів код ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

    Ім'я:
    Ія Шатохіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953845649 ЄДРПОУ:
    38212105
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    237 190,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з гарантійного технічного обслуговування спеціальних вантажних автомобілів Renault

    Ім'я:
    Кузьменко Юрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939379770 ЄДРПОУ:
    08252600
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    166 815,15 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002278-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування пожежної автоцистерни RENAULT HD 009 д.н. АВ 411 Е (ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

    Ім'я:
    Андрій Кольцов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682883580 ЄДРПОУ:
    38087659
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    106 256,63 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 169 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro