Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50113200-2»
-
ID: UA-2026-08-28-011972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (шкільний автобус ВК 67651Е)
Очікувана вартість9 792,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 50113200-2 - Послуги з технічного обслуговування автобусів
Очікувана вартість4 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та ремонту шкільного автобуса
Очікувана вартість3 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування в рамках гарантійного технічного обслуговування автобуса ATAMAN D-093S2 реєстраційний номер ВС 1297 ТК
Очікувана вартість11 132,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка технічного стану транспортних засобів з використанням діагностичного обладнання
Очікувана вартість15 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з діагностики та ремонту плат керування до автобусів МАЗ, код 50110000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Оголошено31 лип. 09:34
Прийом пропозицій31 лип. 09:34 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 005 555,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-000747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги гарантійного технічного обслуговування транспортного засобу Автобус (ЗАЗ А08А2В-21)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиремонт заднього амортизатора та планове ТО (заміна оливи та фільтрів) транспортного засобу РУТА IVECO 40 RV/D14519, реєстраційний номер ВА 3841 НС
Очікувана вартість6 555,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автомобільного транспорту
Очікувана вартість8 895,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги шиномонтажу
Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-001747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування шкільного автобуса (код ДК 021-2015 : 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання)
Очікувана вартість30 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу ЗАЗ А08В2В-30 (Автобус), 50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, згідно з кодом Державної класифікації ДК 021-2015
Очікувана вартість18 880,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний контроль КТЗ автобусів
Ім'я:Віктор Анатолійович ДорошенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380974287605, +380971361006, +380687239849 ЄДРПОУ:26243734Очікувана вартість7 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-003559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартість8 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-011248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування транспортного засобу - шкільного автобуса ATAMAN D-093S2, реєстраційний номер ВС8043РО
Очікувана вартість17 494,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування автобусів
Ім'я:Лотоцький Віталій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380978223998 ЄДРПОУ:04367051Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-008849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування транспортного засобу марки Nissan Urvan
Оголошено19 черв. 14:26
Прийом пропозицій19 черв. 14:26 – 27 черв. 07:00Очікувана вартість7 120,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-008279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалібрування тахографу автобуса
Ім'я:Віктор Анатолійович ДорошенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380974287605, +380971361006, +380687239849 ЄДРПОУ:26243734Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-014060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автобуса
Очікувана вартість31 867,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-001732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Дефектовка двигуна автомобіля БАЗ ВІ 1951 НС)
Очікувана вартість19 916,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro