Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50113100-1»
-
ID: UA-2026-08-31-005165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту АКПП Allison transmission автобуса МАЗ 206086
Оголошено31 серп. 13:22
Прийом пропозицій31 серп. 13:22 – 8 вер. 13:24 -
ID: UA-2026-09-02-007775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розбирання та дефектування двигуна MERSEDES BENZ OM924LA на автобус МАЗ 206086
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту шкільного автобуса (Код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість5 814,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт шкільного автобуса ЕТАЛОН А08116Ш, реєстраційний номер СВ 8352 ВК (Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Очікувана вартість215 169,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту шкільного автобуса (код за ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Очікувана вартість33 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість6 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та поточного ремонту шкільних автобусів
Ім'я:Катерина ПанасенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380934349929 Веб сайт: ЄДРПОУ:04403444Очікувана вартість18 172,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та поточного ремонту шкільних автобусів
Ім'я:Катерина ПанасенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380934349929 Веб сайт: ЄДРПОУ:04403444Очікувана вартість80 498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Очікувана вартість67 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Очікувана вартість23 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Очікувана вартість9 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Очікувана вартість13 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Очікувана вартість3 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Очікувана вартість40 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автобусів
Очікувана вартість41 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт транспортного засобу ГАЗ 32213, державний реєстраційний номер АМ 5306 СА
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість40 697,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги ремонту паливної системи автобуса MAN А21
Оголошено24 серп. 10:40
Прийом пропозицій24 серп. 10:40 – 1 вер. 10:39Очікувана вартість162 650,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-011087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги: Ремонт електропроводки та електроприладів Заміна паливної магістралі Заміна насоса паливного високого тиску Заміна головки блока в зборі Заміна педалі акселератора Заміна форсунок Заміна трубок паливних високого тиску Заміна фільтрів паливних Заміна фільтра повітряного Заміна оливи та
фільтру Установка насосу паливного (Шкільний автобус Еталон (державний номер АВ0315КВ) (код ДК 021:2015 50113100-1 Послуги з ремонту автобусів) Ім'я:Тетяна КоротинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380989203874 Веб сайт: ЄДРПОУ:25512706Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт автобуса ДЮСШ
Очікувана вартість13 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт шкільного автобуса ЕТАЛОН А08116Ш, реєстраційний номер СВ 8352 ВК (Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено19 серп. 10:39
Прийом пропозицій19 серп. 10:39 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість179 630,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась