Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50112300-6»
-
ID: UA-2026-08-21-003137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з миття колісних транспортних засобів
Оголошено21 серп. 10:53
Прийом пропозицій21 серп. 10:53 – 5 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-010605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги автомийки транспортних засобів)
Очікувана вартість23 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з миття автомобілів
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з миття автомобілів та подібні послуги
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів та подібні послуги) (Послуги з хімічної чистки службових автомобіля марки Daewoo-Lanos, Daewoo-Leganza та Skoda Oktavia А5 Чернівецького обласного центру зайнятості )
Очікувана вартість14 166,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (відповідні коди ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів; 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів;
50112111-4 Послуги з рихтування; 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів) Оголошено17 серп. 16:27
Прийом пропозицій17 серп. 16:27 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 638 516,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-009300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з миття автомобілів (ДК 021-2015-50112300-6 - Послуги з миття автомобілів та подібні послуги)
Ім'я:Вакуленко Дмитро ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380980450191 Факс:+380980450191ЄДРПОУ:37841728Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗовнішня мийка (з килимками) автомобіля SKODA OCTAVIA Зовнішня мийка (з килимками) автомобіля RENAULT DUSTER Зовнішня мийка (з килимками) автомобіля RENAULT TRAFIC (два ТЗ)
Очікувана вартість11 145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексна мийка авто (мийка, пилосос, вологе прибирання, нанесення рідкого воску)
Ім'я:Нікітюк Сергій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380433250100 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість16 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів та подібні послуги) (Послуги з хімічної чистки службових автомобіля марки Daewoo-Lanos, Daewoo-Leganza та Skoda Oktavia А5 Чернівецького обласного центру зайнятості)
Оголошено5 серп. 09:32
Прийом пропозицій5 серп. 09:32 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 166,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-010102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімчистка салона авто Мийка автомобіля комплекс Мийка автомобіля комплекс
Очікувана вартість6 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з миття транспортних засобів та надання супутніх послуг
Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 50110000 – 9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги автомийки транспортних засобів)
Оголошено24 лип. 22:00
Прийом пропозицій24 лип. 22:00 – 1 серп. 12:00Очікувана вартість24 499,92 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-009127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з миття автомобіля за кодом СРV за ДК 021:2015 "50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з мийки транспортного засобу – 50112300-6)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено10 лип. 18:07
Прийом пропозицій10 лип. 18:07 – 18 лип. 08:00Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з миття службового автомобілю
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів Сумського обласного центру зайнятості)
Оголошено10 лип. 14:50
Прийом пропозицій10 лип. 14:50 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість208 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Виготовлення тентового накриття на автомобіль ГАЗ-53)
Очікувана вартість13 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийка автомобіля (комплекс за червень)
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги з комплексної мийки автомобіля Toyota Proace City Verso 1.5 D-4D, 8 A/T Shuttle Long та супутні послуги з хімчистки та прибирання салону)
Очікувана вартість24 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro