Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50112200-5»
-
ID: UA-2026-09-02-013336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування автомобілів MAN
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено2 вер. 17:42
Прийом пропозицій8 вер. 20:00 – 11 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автомобілів
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено31 серп. 14:44
Прийом пропозицій31 серп. 14:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
Оголошено31 серп. 08:54
Прийом пропозицій31 серп. 08:54 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування транспортних засобів
Ім'я:Бороденчик Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380987648986 ЄДРПОУ:41449317Оголошено27 серп. 15:17
Прийом пропозицій27 серп. 15:17 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-000424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування легкових автомобілів
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено26 серп. 08:49
Прийом пропозицій26 серп. 08:49 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-11-20-015582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування транспортних засобів марки Ford Transit
Оголошено20 лист. 2025 16:18
Прийом пропозицій20 лист. 2025 16:18 – 28 лист. 2025 07:00 -
ID: UA-2026-09-02-004531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автомобіля
Очікувана вартість14 328,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з обов"язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 автобуси більше 8 місць для сидіння більше 5 т.
Очікувана вартість4 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з обов"язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 автобуси більше 8 місць для сидіння більше 5 т.
Очікувана вартість4 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартість3 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування ВАЗ 21074 ВІ3520ВК
Очікувана вартість495,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ремонт і технічне обслуговування службового автомобіля ПрАТ «УКРФІНЖИТЛО» Toyota Camry Hybrid)
Очікувана вартість8 303,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування автотранспортного засобу Audi A6
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автомобілів
Очікувана вартість108 972,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-006970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги з технічного обслуговування автомобіля)
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено25 серп. 16:24
Прийом пропозицій25 серп. 16:24 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість531 635,48 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автомобілів
Очікувана вартість7 108,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічного обслуговування автомобіля
Очікувана вартість5 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro