Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50112120-0»
-
ID: UA-2026-09-01-010940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаміна вітрового скла
Очікувана вартість4 028,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни вітрового скла службового автомобіля Skoda Kodiak
Ім'я:Сабаш Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:+380374131154Веб сайт: ЄДРПОУ:05398510Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни вітрового скла шкільних автобусів ЕТАЛОН А08116Ш-0000040 (д.н.з. ВО0387ЕО) та ЗАЗ А08А2В-10 (д.н.з. ВО0365ЕХ)
Ім'я:Тимощук Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380683261469 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість12 633,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (відповідні коди ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів; 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів;
50112111-4 Послуги з рихтування; 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів) Оголошено17 серп. 16:27
Прийом пропозицій17 серп. 16:27 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 638 516,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-006741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватора-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364
Оголошено13 серп. 13:40
Прийом пропозицій13 серп. 13:40 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 825,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-012223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереклейка вікон у шкільному автобусі Богдан А-22412 державний номер АМ6723ЕТ
Ім'я:Шпонарська Олена КазимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380995530863 ЄДРПОУ:43991422Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Заміна вітрового скла на вантажному автомобілі Mercedes-Benz (Західне ТУОМ)
Оголошено12 серп. 16:06
Прийом пропозицій12 серп. 16:06 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість49 728,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-010110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Заміна вітрового скла на вантажному автомобілі VOLVO (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 ЄДРПОУ:00100227Оголошено12 серп. 16:02
Прийом пропозицій12 серп. 16:02 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість39 795,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-010297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із заміни вітрового скла шкільних автобусів ЕТАЛОН А08116Ш-0000040 (д.н.з. ВО0387ЕО) та ЗАЗ А08А2В-10 (д.н.з. ВО0365ЕХ)
Ім'я:Тимощук Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380683261469 ЄДРПОУ:40492437Оголошено10 серп. 16:37
Прийом пропозицій10 серп. 16:37 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість12 633,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-011063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту автомобілів
Оголошено7 серп. 17:07
Прийом пропозицій7 серп. 17:07 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість132 185,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-005367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення скла на автомобіль CITROEN BERLINGO
Очікувана вартість17 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги технічного обслуговування та ремонту (встановлення автомобільного скла) автомобіля Ford Transit АВ 4013 ЕН
Очікувана вартість21 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено28 лип. 15:56
Прийом пропозицій28 лип. 15:56 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість16 721 458,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Заміна вітрового скла на вантажному автомобілі VOLVO (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено21 лип. 16:31
Прийом пропозицій21 лип. 16:31 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість39 795,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з заміни вітрового скла транспортних засобів (ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)(мультилотова закупівля)
Оголошено21 лип. 16:42
Прийом пропозицій21 лип. 16:42 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 678,52 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-008154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Заміна вітрового скла на вантажному автомобілі Mercedes-Benz (Західне ТУОМ)
Ім'я:Струк Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322563311 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено20 лип. 15:30
Прийом пропозицій20 лип. 15:30 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість49 728,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-003730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватора-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364
Ім'я:Гедрович Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:14321661Оголошено16 лип. 11:45
Прийом пропозицій16 лип. 11:45 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 825,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-005968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів
транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів Оголошено10 лип. 13:18
Прийом пропозицій10 лип. 13:18 – 18 лип. 09:00Очікувана вартість16 736 428,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-003667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна автомобільного вітрового скла
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів,
відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла. Оголошено2 лип. 10:49
Прийом пропозицій2 лип. 10:49 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 500 000,00 грн
без ПДВЗавершена