Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50112110-7»

  • ID: UA-2026-08-27-008689-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з кузовних ремонтних робіт на шкільному автобусі

    Ім'я:
    Яна Проненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984128816 ЄДРПОУ:
    20556188
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005812-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з кузовних ремонтних робіт на шкільному автобусі

    Ім'я:
    Яна Проненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984128816 ЄДРПОУ:
    20556188
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 330,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-001352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з поточного ремонту (відновлювального, після ДТП) автомобіля CKC TCL-CH NMTBE4BEX0R138831 держ. № НН4174АІ)

    Ім'я:
    Ольга Грищенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0487095067 Веб сайт:
    https://oduvs.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 09:52

    Прийом пропозицій
    19 серп. 09:52 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    7 141,96 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-010947-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (відповідні коди ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів; 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; … 50112111-4 Послуги з рихтування; 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; 50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послуги; 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів)

    Ім'я:
    Литвинко Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577029451 Веб сайт:
    http://www.emd.kh.ua/
    ЄДРПОУ:
    38494108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:27

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:27 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 638 516,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-000761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту кузовів(рихтування і фарбування капоту)

    Ім'я:
    Павлова Тетяна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955908613 ЄДРПОУ:
    38637368
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-009850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів … транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 15:56

    Прийом пропозицій
    28 лип. 15:56 – 5 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    16 721 458,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-010677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

    Ім'я:
    Наталія Карпенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442811526 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 16:49

    Прийом пропозицій
    28 лип. 00:00 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    899 542,18 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-005968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів … транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 13:18

    Прийом пропозицій
    10 лип. 13:18 – 18 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    16 736 428,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-08-006641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з відновлення зовнішньої частини кузова автобусів MAN A-21

    Ім'я:
    Пришляк Ольга Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352436288 ЄДРПОУ:
    05447987
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 14:09

    Прийом пропозицій
    8 лип. 14:09 – 16 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    77 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-002319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, … відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла.

    Ім'я:
    Толстіков Олег
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577253029 Веб сайт:
    https://kpkvpv.kharkiv.ua/
    ЄДРПОУ:
    33290649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 10:49

    Прийом пропозицій
    2 лип. 10:49 – 10 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    7 500 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-010253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, … відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла.

    Ім'я:
    Толстіков Олег
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577253029 Веб сайт:
    https://kpkvpv.kharkiv.ua/
    ЄДРПОУ:
    33290649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 15:36

    Прийом пропозицій
    24 черв. 15:36 – 2 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-012170-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів … транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 16:15

    Прийом пропозицій
    23 черв. 16:15 – 1 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    20 033 450,67 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-15-000252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, … відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів автомобілів; Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; Послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; Послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; Послуги з ремонту стартерів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; Послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла.

    Ім'я:
    Толстіков Олег
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577253029 Веб сайт:
    https://kpkvpv.kharkiv.ua/
    ЄДРПОУ:
    33290649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 08:48

    Прийом пропозицій
    15 черв. 08:48 – 23 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-09-009717-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116400-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансмісій транспортних засобів; послуги з ремонту стартерів … транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116600-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування стартерів; послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів; послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів; послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021: 2015: 50116200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування гальмівних систем транспортних засобів та їх частин; послуги з ремонту електричних систем транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50116100-2 Послуги з ремонту електричних систем; послуги з ремонту кузовів транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів; послуги із заміни вітрового скла транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 50112120-0 Послуги із заміни вітрового скла; послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобів

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 14:59

    Прийом пропозицій
    9 черв. 14:59 – 17 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    20 057 314,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-08-004857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із ремонту та реставрації пасажирського автомобіля (Mercedes-Benz), код ДК 021:2015 -50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

    Ім'я:
    Наталя Петрівна Кучер
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт:
    http://www.iafk.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    35830913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-009525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів

    Ім'я:
    Слєпова Альбіна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380542665075 ЄДРПОУ:
    05408289
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 15:02

    Прийом пропозицій
    4 черв. 15:02 – 12 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    485 900,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-19-010759-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту транспортного засобу Volkswagen Passat B6

    Ім'я:
    Горбатенко Артур Костянтинович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445276512 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 трав. 15:19

    Прийом пропозицій
    19 трав. 15:19 – 28 трав. 08:00
    Очікувана вартість

    280 748,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-18-008825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прослуги з поточного ремонту автомобілля ВАЗ 2121 (ДК 021-2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

    Ім'я:
    Кащук Ганна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384121394 Факс:
    +380384121394
    ЄДРПОУ:
    14153339
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-18-007844-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прослуги з поточного ремонту автомобілля ВАЗ 2121 (ДК 021-2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

    Ім'я:
    Кащук Ганна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384121394 Факс:
    +380384121394
    ЄДРПОУ:
    14153339
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-05-15-005875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з відновлення зовнішньої частини кузова автобусів MAN A-21

    Ім'я:
    Пришляк Ольга Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352436288 ЄДРПОУ:
    05447987
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 12:14

    Прийом пропозицій
    15 трав. 12:14 – 23 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 17 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro