Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50112100-4»
-
ID: UA-2026-09-03-008831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Skoda Kodiaq
Оголошено3 вер. 14:26
Прийом пропозицій3 вер. 14:26 – 19 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-03-003452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено3 вер. 10:57
Прийом пропозицій3 вер. 10:57 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Volkswagen Caddy
Оголошено2 вер. 16:23
Прийом пропозицій2 вер. 16:23 – 18 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-02-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт автомобіля Mersedes -Benz SPRINTER vin WDB9066331P317276
Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Оголошено2 вер. 16:12
Прийом пропозицій2 вер. 16:12 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-008423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Renault Master Maxi
Оголошено2 вер. 14:35
Прийом пропозицій2 вер. 14:35 – 18 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-01-010435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (ппоточний ремонт Mitsubishi L200, шасі MMBN7T5C5RH003832) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього
обладнання) Оголошено1 вер. 16:49
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:32121458Оголошено31 серп. 17:04
Прийом пропозицій31 серп. 17:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з поточного ремонту транспортного засобу Пожежна АЦ - 3 Scania, реєстраційний номер АЕ 560 Е
Оголошено31 серп. 15:33
Прийом пропозицій31 серп. 15:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів та причепу Кіровоградського обласного центру зайнятості впродовж вересня-грудня 2026 року
Оголошено31 серп. 13:42
Прийом пропозицій31 серп. 13:42 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту автомобіля Opel Zafira
Оголошено28 серп. 17:05
Прийом пропозицій28 серп. 17:05 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт автомобілів
Ім'я:Олександр Володимирович МихайленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380472370502 ЄДРПОУ:04014192Оголошено28 серп. 15:56
Прийом пропозицій28 серп. 15:56 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту автомобіля ВАЗ-21099
Оголошено27 серп. 16:16
Прийом пропозицій27 серп. 16:16 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та технічне обслуговування автомобіля Peugeot Rifter реєстраційний № КА4431РТ
Очікувана вартість14 680,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ремонт автомобіля TOYOTA, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Очікувана вартість35 500,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Ім'я:Полякова Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463122290 Факс:+380463122290Веб сайт: ЄДРПОУ:32750668Очікувана вартість2 849,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту за кодом ДК:021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (заміна рульової рейки).
Очікувана вартість31 557,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаміна вітрового скла
Очікувана вартість4 028,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт автомобіля
Ім'я:Каряка Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380939287740 ЄДРПОУ:40486850Очікувана вартість12 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту автомобільного транспорту, а саме автомобіля ЗАЗ 110308, із використанням запасних частин виконавця. Код CPV за ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і спеціального обладнання. Код номенклатурної позиції –
50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів. Очікувана вартість80 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та ремонту дорожньо-транспортних засобів
Очікувана вартість11 356,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro