Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50111000-6»
-
ID: UA-2026-09-03-005705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораПослуги з шиномонтажу транспортних засобів Шостка
Оголошено3 вер. 12:11
Прийом пропозицій7 вер. 10:00 – 13 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-007192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сервісного технічного обслуговування, поточного та непередбачувального ремонту автотранспорту Замовника
Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та сервісне обслуговування службового автомобіля
Очікувана вартість14 162,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:50116500-6 Шиноремонтні послуги, у тому числі шиномонтажні послуги та послуги з балансування коліс
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги шиномонтажу CITROEN BERLINGO
Ім'я:Аліна Броніславівна КліяненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380535531659 ЄДРПОУ:04381571Очікувана вартість426,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування спецтехніки KOMATSU)
Оголошено13 серп. 10:06
Прийом пропозицій13 серп. 10:06 – 21 серп. 01:00Очікувана вартість148 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-012031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту службових автомобілів Замовника
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту та технічного обслуговування службового автомобіля SUZUKI VITARA АХ6743ММ
Очікувана вартість10 184,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля ВАЗ 21099
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-002305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 50110000-1 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Очікувана вартість22 540,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт ТЗ
Очікувана вартість25 837,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту топливної на трактор
Очікувана вартість6 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, CITROEN JUMPER, HH6822AE, 2018, VF7YBTMFB12G48845
Очікувана вартість27 325,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиремонт автомобіля ВАЗ 21074
Очікувана вартість3 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТ/О автомобіля ДК 021:2015 50111000-6 — Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів
Очікувана вартість6 787,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-011369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту автомобіля легкового RENAULT DUSTER
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-003333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового авто ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартість29 600,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоточний ремонт автомобіля ЗАЗ 110307
Очікувана вартість6 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-000644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту та технічного обслуговування автомобіля Пежо Боксер
Очікувана вартість50 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-14-000461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування навантажувачів телескопічних «JCB»
Ім'я:Башлик Лідія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487388575 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено14 черв. 21:45
Прийом пропозицій14 черв. 21:45 – 22 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість233 291,90 грн
без ПДВЗавершена