Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50000000-5»
-
ID: UA-2026-09-05-000365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ TOYOTA HILUX
Оголошено5 вер. 13:30
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з ремонту спеціалізованого медичного автомобіля (FIAT DUCATO)
Оголошено5 вер. 13:25
Прийом пропозицій11 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з поточного ремонту транспортного засобу DAF 105.460
Оголошено5 вер. 11:56
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення
Оголошено5 вер. 11:16
Прийом пропозицій5 вер. 11:16 – 23 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодернізація системи контролю та управління доступом (СКУД)
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено5 вер. 11:04
Прийом пропозицій11 вер. 19:00 – 16 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-05-000164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Ім'я:Старовойт Олексій ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442454148 ЄДРПОУ:24978319Оголошено5 вер. 10:28
Прийом пропозицій5 вер. 10:28 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів
Оголошено4 вер. 23:35
Прийом пропозицій4 вер. 23:35 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено4 вер. 20:10
Прийом пропозицій4 вер. 20:10 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-013622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Оголошено4 вер. 19:19
Прийом пропозицій10 вер. 17:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-013541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування квадрокоптерів DJI Matrice 30T S/n **)
Оголошено4 вер. 18:58
Прийом пропозицій4 вер. 18:58 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-013381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено4 вер. 18:12
Прийом пропозицій4 вер. 18:12 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-013364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)
Оголошено4 вер. 18:07
Прийом пропозицій4 вер. 18:07 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-013326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter (2004 р.), державний реєстраційний № ВК 2270 АС
Ім'я:Максимчук Денис ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380686456231 Факс:+380365423454ЄДРПОУ:22554101Оголошено4 вер. 21:22
Прийом пропозицій4 вер. 21:22 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання (Апарат ШВЛ VIZION AURA (SN GB-2V001459); Наркозно-дихальний апарат Caelus Lite (SN 0053656) у комплекті з монітором пацієнта G3N (SN G3NT 40009); Монітор-дефібрилятор ZOLL X Series (SN AR21F059370 (L215096); SN
AR21F059341 (L2150198); SN AR21F059386 (L2150180); SN AR21F059393 (L2150199); Монітор пацієнта Zoll Propaq M (SN AP19К007997; SN АР18К005591; SN AP20L010849; SN AP18K005577); Монітор-дефібрилятор PROPAQ MD (SN AI17B006033; SN AI17B006034); Монітор пацієнта Х12 (SN 261594-М19В14330011; SN 261584-М19В14330010); Монітор пацієнта Proview 12 (SN S097E000562; SN S097E000797); Монітор пацієнта VX-14TCO (SN 2305102002022; SN 2305102002021); Пульсоксиметр Rad 97 (SN 3000058766); Електрокардіограф ЕСG -12 PLUS (SN H03E20SHBE1544); Електрокардіограф EKG1212T (SN 2101220002) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання Оголошено4 вер. 17:20
Прийом пропозицій4 вер. 17:20 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-012799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення
Ім'я:Драпей Артем ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380737868338, +380951683235 ЄДРПОУ:08174283Оголошено4 вер. 16:51
Прийом пропозицій4 вер. 16:51 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту транспортних засобів NISSAN NAVARA VIN № VSKCVND40U0140495, SSANGYONG ACTYON SPORTS VIN № KPACA1EKS7P012167
Оголошено4 вер. 16:50
Прийом пропозицій4 вер. 16:50 – 20 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-04-012720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:Білик Ольга СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382670462 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108824Оголошено4 вер. 16:48
Прийом пропозицій4 вер. 16:48 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з заправки/регенерації картриджів та технічного обслуговування друкувальної техніки
Оголошено4 вер. 16:34
Прийом пропозицій11 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT
Ім'я:Анатолій Борисович КашубськийE-mail: [email protected] Телефон: +380931372055 Веб сайт: ЄДРПОУ:20000025Оголошено4 вер. 16:33
Прийом пропозицій4 вер. 16:33 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Ім'я:Радчук Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382692436 Факс:+380382692436ЄДРПОУ:40108824Оголошено4 вер. 16:33
Прийом пропозицій4 вер. 16:33 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення