Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48980000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-013625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення системи оповіщення особового складу із модулем візуалізації обладнання на карті
Очікувана вартість164 044,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Мови та засоби програмування» (код 48980000-1 за ДК 021:2015) (Пакети програмного забезпечення Telerik DevCraft)
Очікувана вартість159 135,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція для роботи з мовою програмування Python
Очікувана вартість49 514,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпеченням системи оповіщення особового складу із модулем візуалізації обладнання на карті
Оголошено13 серп. 15:44
Прийом пропозицій13 серп. 15:44 – 21 серп. 07:00Очікувана вартість140 432,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-009067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для керування конфігураціями
Оголошено10 серп. 15:47
Прийом пропозицій10 серп. 15:47 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 432,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-008913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція для розробників та адміністраторів інфраструктури
Очікувана вартість55 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання програмної продукції TestRail Cloud Professional Plan для тестування інформаційних систем підприємства
Оголошено3 серп. 11:45
Прийом пропозицій3 серп. 11:45 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість315 767,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-004745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпеченням системи оповіщення особового складу із модулем візуалізації обладнання на карті
Оголошено17 лип. 12:16
Прийом пропозицій17 лип. 12:16 – 25 лип. 07:00Очікувана вартість140 432,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-13-010651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для керування конфігураціями
Оголошено13 лип. 16:58
Прийом пропозицій13 лип. 16:58 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-008112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для керування конфігураціями
Оголошено10 лип. 14:49
Прийом пропозицій10 лип. 14:49 – 20 лип. 08:00Очікувана вартість70 216,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-010393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмна продукція SonarQube Server Enterprise Edition up to 5M LOCs
Оголошено29 черв. 16:27
Прийом пропозицій3 лип. 00:00 – 7 лип. 11:00Очікувана вартість1 910 548,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для тестування програм
Оголошено26 черв. 14:08
Прийом пропозицій26 черв. 14:08 – 4 лип. 13:00Очікувана вартість2 095 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-013182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для керування конфігураціями (ДК 021:2015: 48982000-5)
Оголошено17 черв. 16:56
Прийом пропозицій17 черв. 16:56 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 259,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-010211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмна продукція SonarQube Server Enterprise Edition up to 5M LOCs
Оголошено12 черв. 15:14
Прийом пропозицій18 черв. 00:00 – 22 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 910 548,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-007022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Мови та засоби програмування» (код 48980000-1 за ДК 021:2015) (Пакети програмного забезпечення Telerik DevCraft)
Оголошено11 черв. 13:30
Прийом пропозицій11 черв. 13:30 – 22 черв. 11:00Очікувана вартість159 138,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-006421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання програмного забезпечення Fortinet
Оголошено10 квіт. 13:00
Прийом пропозицій10 квіт. 13:00 – 18 квіт. 01:00Очікувана вартість284 111,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-003175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція для розробок користувацьких інтерфейсів - 48984000-9
Оголошено2 квіт. 10:50
Прийом пропозицій2 квіт. 10:50 – 10 квіт. 11:00Очікувана вартість735 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-17-013654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга доступу та активації програмного забезпечення GitHub Copilot Business
Очікувана вартість1 656,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-012095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для тестування програм
Очікувана вартість152 199,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-006510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для тестування програм
Оголошено25 лют. 13:08
Прийом пропозицій25 лют. 13:08 – 6 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість152 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась