Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48930000-6»
-
ID: UA-2026-08-13-003488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-48930000-6Пакети навчального та розважального програмного забезпечення (Навчальне програмне забезпечення mozaBook CLASSROOM Plus (термін дії ліцензії 2 роки))
Ім'я:Беззубова Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:41798621Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення SCE Навчальний пакет V21
Очікувана вартість5 201,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-013576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція Articulate 360 Teams - 1 year Subscription
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено25 черв. 21:57
Прийом пропозицій25 черв. 21:57 – 3 лип. 23:00Очікувана вартість482 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-005952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з надання доступу до Claude AI Pro для 2-х користувачів на 1 рік
Очікувана вартість28 152,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-003071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48930000-6 – «Пакети навчального та розважального програмного забезпечення» (впровадження спеціалізованого програмного забезпечення NIBELUNG для лінгафонного кабінету (ліцензія з кодом активації на 21 робоче місце (1 викладач + 20 здобувачів))
Оголошено28 трав. 10:53
Прийом пропозицій28 трав. 10:53 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість126 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-005907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48930000-6 – «Пакети навчального та розважального програмного забезпечення» (впровадження спеціалізованого програмного забезпечення NIBELUNG для лінгафонного кабінету (ліцензія з кодом активації на 21 робоче місце (1 викладач + 20 здобувачів))
Оголошено13 трав. 12:28
Прийом пропозицій13 трав. 12:28 – 22 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість126 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-002996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети навчального програмного забезпечення (ліцензії доступу до системи комп'ютерного тестування CES 6.0.)
Очікувана вартість255 750,00 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-000564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до електронного освітнього ресурсу
Ім'я:Галишин Андрій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380986639920 Веб сайт: ЄДРПОУ:22357004Очікувана вартість32 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-006780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція Microsoft 365 А5
Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-004805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція Microsoft 365 A5
Очікувана вартість96,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-012655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоставка електронного дистрибутиву програмного забезпечення MozaWeb (для забезпечення діяльності освітнього хабу на базі укриття в Терешківському ліцеї)
Очікувана вартість19 340,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-008320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доступу до Електронного освітнього ресурсу AR Book (код ДК 021:2015-48931000-3 Пакети навчального програмного забезпечення) на умовах обумовлених в цьому Договорі та в додатках до нього.
Очікувана вартість14 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-008422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48930000-6 Пакети навчального та розважального програмного забезпечення (послуги пакету навчального програмного забезпечення LMS Moodle)
Ім'я:Наталія Володимирівна ФедоренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380665235673 ЄДРПОУ:35219930Очікувана вартість90 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-002010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до Електронного освітнього ресурсу AR Book
Очікувана вартість14 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-009816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмний Продукт компанії Microsoft, код ДК 021:2015: 48930000-6 — Пакети навчального та розважального програмного забезпечення
Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-001890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання невиключного права на користування програмним продуктом K-MINE в освітньому процесі
Очікувана вартість1,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-005278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція Microsoft 365 A5
Очікувана вартість720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-004177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмний Продукт компанії Microsoft
Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-000177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання Програмного Продукту компанії Microsoft з наданням ліцензії (майнових прав інтелектуальної власності)(ДК 021:2015: 48930000-6 Пакети навчального та розважального програмного забезпечення)
Очікувана вартість960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-03-002414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмний Продукт компанії Microsoft
Очікувана вартість609,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro