Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48900000-7»
-
ID: UA-2026-08-28-009761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015-48920000-3 Пакети програмного забезпечення для автоматизації офісу (Програмна продукція Claude AI Team Plan Standart seat для 17 користувачів на один рік)
Оголошено28 серп. 15:51
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-003283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема гучномовного оповіщення в комплекті: (Трансляційний підсилювач потужності, Клемник з'єднувальний, Трансляційна акустика, SIP-IP аудіо декодер, Акустичний кабель)
Оголошено27 серп. 11:07
Прийом пропозицій27 серп. 11:07 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – Helsi, за призначенням, з метою організації процесу надання медичної допомоги та/або медичних послуг, а саме передачі до Центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я діагностичних звітів (результатів аналізів), в
режимі онлайн (ДК 021:2015: 48920000-3 Пакети програмного забезпечення для автоматизації офісу) Очікувана вартість8 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОновлені версії програмної продукції ІДС “БУДСТАНДАРТ” на 5 робочих місць з технічною підтримкою 12 місяців
Очікувана вартість11 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОновлені версії програмної продукції ІДС «БУДСТАНДАРТ» (серійний номер: UA-IDS-32237056-3001), код ДК 021:2015- 48920000-3 Пакети програмного забезпечення для автоматизації офісу
Очікувана вартість6 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення системи оповіщення особового складу із модулем візуалізації обладнання на карті
Очікувана вартість164 044,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідписки на доступ до продуктів Microsoft
Ім'я:Артем СломчинськийE-mail: [email protected] Телефон: +380738882658 Веб сайт: ЄДРПОУ:42068925Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для автоматизації офісу (доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – Helsi, за призначенням, з метою організації процесу надання медичної допомоги та/або медичних послуг, а саме передачі до Центральної бази даних електронної системи
охорони здоров’я діагностичних звітів (результатів аналізів), в режимі онлайн) Ім'я:Зозуля Анна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380986001526 Факс:+380456143971ЄДРПОУ:38435021Очікувана вартість15 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для автоматизації офісу (Програмна продукція Office 365 A3 підписка на 1 рік, програмна продукція Acrobat Pro for teams Subscription New EDU 1 User MUE MLP VIP MP Level 1 1-9)
Очікувана вартість31 701,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема гучномовного оповіщення в комплекті:(Трансляційний мікшер-підсилювач, настінна акустична система, автоматизований модуль, кабель для з’єднання модуля).
Очікувана вартість17 084,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48920000-3 Пакети програмного забезпечення для автоматизації офісу (послуги з постачання оновлених версій програмної продукції «Будівельні Технології: Кошторис», версія 8)
Очікувана вартість8 052,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Мови та засоби програмування» (код 48980000-1 за ДК 021:2015) (Пакети програмного забезпечення Telerik DevCraft)
Очікувана вартість159 135,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до онлайн-сервісів Helsi з наданням права користування відповідною програмною продукцією в частині модуля "Фінансовий дашборд"
Ім'я:Крештанович Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505803845 ЄДРПОУ:02005763Очікувана вартість41 665,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми гучномовного оповіщення в комплекті: (Трансляційний підсилювач потужності, Клемник з’єднувальний, Трансляційна акустика, SIP-IP аудіо декодер, Акустичний кабель)
Оголошено24 серп. 12:47
Прийом пропозицій24 серп. 12:47 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість212 723,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-003775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для автоматизації офісу
Очікувана вартість7 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 48920000-3 - Пакети програмного забезпечення для автоматизації офісу (програмна продукція Microsoft Azure)
Очікувана вартість37 558,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оновлення версій програмної продукції
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:44768034Очікувана вартість43 268,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція для роботи з мовою програмування Python
Очікувана вартість49 514,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми гучномовного зв’язку
Ім'я:Кривуша Володимир ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380544763087 Факс:+380544763053ЄДРПОУ:38121592Оголошено19 серп. 15:15
Прийом пропозицій19 серп. 15:15 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 891,10 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-000202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання ліцензії на право користування програмним забезпеченням
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro