Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48823000-3»
-
ID: UA-2026-08-25-013215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс зберігання даних
Оголошено25 серп. 17:44
Прийом пропозицій25 серп. 17:44 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість3 623 162,50 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-012149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДискові полиці для серверних систем зберігання даних
Оголошено19 серп. 16:57
Прийом пропозицій19 серп. 16:57 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 179 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-006132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 48820000-2 Сервери (Система зберігання даних)
Оголошено19 серп. 13:01
Прийом пропозицій19 серп. 13:01 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість514 107,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-003784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеве сховище NAS Synology DS225+
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Очікувана вартість23 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве сховище NAS Synology DS225+ (або еквівалент)
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено4 серп. 16:35
Прийом пропозицій4 серп. 16:35 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість22 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-005952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання
Ім'я:Терпіловська Олександра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487759516 Веб сайт: ЄДРПОУ:38727770Оголошено17 лип. 13:26
Прийом пропозицій17 лип. 13:26 – 27 лип. 12:00Очікувана вартість5 618 126,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 48823000-3 — Файлові сервери (Файловий сервер для збереження даних в RAID масиві 5 ємністю 32ТБ)
Очікувана вартість83 283,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-002603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 48820000-2 Сервери (Система зберігання даних)
Оголошено26 черв. 10:38
Прийом пропозицій26 черв. 10:38 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість435 991,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-007111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиNAS-сервер
Оголошено16 черв. 13:30
Прийом пропозицій16 черв. 13:30 – 24 черв. 23:59Очікувана вартість181 482,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-07-002284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для модернізації Центру колективного користування «Спеціалізований інформаційно-обчислювальний комплекс всесвітньої грід-мережі обробки даних»
Ім'я:Дятков Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380669393989 Веб сайт: ЄДРПОУ:14312223Оголошено7 трав. 10:13
Прийом пропозицій7 трав. 10:13 – 17 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 732 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-004971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервер Dell PowerEdge T160, Xeon 6315P 2.8GHz/4-core/1P, 16GB-U, 2TB SATA, Chassis 3x3.5" and 2x2.5", 300W, iDRAC9 Ent, 3Y Warranty, мережеве сховище NAS Synology DS223J
Очікувана вартість72 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-011975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМережеве сховище (NAS) (код 48820000-2 «Сервери» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
Оголошено10 бер. 15:46
Прийом пропозицій14 бер. 17:00 – 20 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 528 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-29-003629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 48820000-2 Сервери (Обладнання для модернізації та функціонального розширення серверно-апаратної платформи оперативної обробки та зберігання інформації ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено29 січ. 10:42
Прийом пропозицій29 січ. 10:42 – 2 бер. 09:00Очікувана вартість78 791 950,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-24-017429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 48820000-2 «Сервери» (NAS-сервер)
Очікувана вартість8 549,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-010398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема зберігання даних 5BAY NO HDD DS1525+ SYNOLOGY +жорсткі диски для неї (HDD) SATA 8TB 7200RPM 6GB/S HAT3320-8T SYNOLOGY - 2 шт.
Очікувана вартість75 546,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-003415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФайловий сервер Intel Core5
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-020658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 48820000-2 «Сервери» (NAS-сервер)
Оголошено2 груд. 2025 23:02
Прийом пропозицій2 груд. 2025 23:02 – 11 груд. 2025 08:00Очікувана вартість8 589,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-12-016340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання (сервер) (код ДК021-2015: 48820000-2 "Сервери")
Оголошено12 лист. 2025 18:58
Прийом пропозицій12 лист. 2025 18:58 – 20 лист. 2025 09:00Очікувана вартість900 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-06-000519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер
Ім'я:Єлизавета ПанченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071180Оголошено6 лист. 2025 08:46
Прийом пропозицій6 лист. 2025 08:46 – 16 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість385 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-04-003629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве сховище згідно ДК 021:2015 код 48820000-2 Сервери
Ім'я:Пономаренко Світлана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442358042 ЄДРПОУ:39007616Оголошено4 лист. 2025 10:55
Прийом пропозицій4 лист. 2025 10:55 – 12 лист. 2025 17:00Очікувана вартість155 000,00 грн
з ПДВЗавершена