Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48822000-6»
-
ID: UA-2026-09-03-008448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (системний блок)
Оголошено3 вер. 14:13
Прийом пропозицій3 вер. 14:13 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-009622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання
Оголошено1 вер. 16:17
Прийом пропозицій1 вер. 16:17 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеві сховища
Оголошено27 серп. 14:01
Прийом пропозицій27 серп. 14:01 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-18-001011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (системний блок)
Оголошено18 серп. 09:34
Прийом пропозицій18 серп. 09:34 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість91 172,23 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-004802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер для системи контролю та управління доступом у комплекті з ліцензійним програмним забезпечення
Оголошено14 серп. 12:02
Прийом пропозицій14 серп. 12:02 – 24 серп. 08:00Очікувана вартість672 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-004626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено13 серп. 12:10
Прийом пропозицій13 серп. 12:10 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість590 191,08 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-004289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 48820000-2 — Сервери (Серверна робоча станція)
Оголошено12 серп. 11:51
Прийом пропозицій12 серп. 11:51 – 20 серп. 01:00Очікувана вартість354 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-003728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено11 серп. 11:20
Прийом пропозицій11 серп. 11:20 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 279 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-005863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСерверне обладнання Dell
Оголошено7 серп. 12:52
Прийом пропозицій13 серп. 00:00 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість15 083 969,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-002146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервери
Оголошено7 серп. 10:26
Прийом пропозицій7 серп. 10:26 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість6 044 712,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-009055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервери
Оголошено6 серп. 15:33
Прийом пропозицій6 серп. 15:33 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість353 217,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено5 серп. 15:37
Прийом пропозицій5 серп. 15:37 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість590 191,08 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-009422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСерверне обладнання HPE Synergy
Оголошено24 лип. 16:04
Прийом пропозицій4 серп. 00:00 – 6 серп. 11:00Очікувана вартість58 987 533,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-009190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCервери – код за ЄЗС ДК 021:2015 48820000-2 Сервери
Ім'я:Вікторія Олександрівна ТересE-mail: [email protected] Телефон: +380462603457 ЄДРПОУ:21390940Оголошено21 лип. 15:38
Прийом пропозицій21 лип. 15:38 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 979 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервери
Оголошено20 лип. 14:28
Прийом пропозицій20 лип. 14:28 – 28 лип. 09:00Очікувана вартість6 044 712,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-005952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання
Ім'я:Терпіловська Олександра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487759516 Веб сайт: ЄДРПОУ:38727770Оголошено17 лип. 13:26
Прийом пропозицій17 лип. 13:26 – 27 лип. 12:00Очікувана вартість5 618 126,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-008851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “48820000-2 - Сервери” (Комп’ютерний сервер)
Оголошено14 лип. 15:14
Прийом пропозицій14 лип. 15:14 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість130 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-008479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 48822000-6 Комп’ютерні сервери
Оголошено14 лип. 15:02
Прийом пропозицій14 лип. 15:02 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість254 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-004650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервери
Оголошено9 лип. 12:11
Прийом пропозицій9 лип. 12:11 – 17 лип. 13:00Очікувана вартість331 725,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-000738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСерверне обладнання Dell
Оголошено8 лип. 09:24
Прийом пропозицій14 лип. 00:00 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 084 207,47 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась