Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48810000-9»
-
ID: UA-2026-08-25-005869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 48810000-9 - Інформаційні системи (Медична інформаційна система у формі онлайн-доступу)
Оголошено25 серп. 12:41
Прийом пропозицій25 серп. 12:41 – 15 вер. 12:00 -
ID: UA-2025-12-09-013542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедична інформаційна система у формі онлайн-доступу за кодом ДК 021:2015 - 48810000-9 - Інформаційні системи
Оголошено9 груд. 2025 14:31
Прийом пропозицій9 груд. 2025 14:31 – 17 груд. 2025 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-007888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗгідно основного словника національного класифікатора України "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015-48810000-9 Інформаційні системи (Постачання Програмної продукції-програмного комплексу "Медична інформаційна система "Health24"")
Очікувана вартість73 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилайн-доступу через всесвітню мережу Інтернет на базі хмарних обчислювальних потужностей та технічний супровід.
Очікувана вартість23 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні системи Хелсі
Очікувана вартість45 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання Лiцензiаром Лiцензiатy доступу до Медичної Iнформацiйної системи "Медiкс" ("Система") у виrлядi лiцензiй користувача (користyвачiв)
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015:48810000-9 — Інформаційні системи (доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією - інформаційно-комунікаційною-системою "Хелсі" (МІС)).
Очікувана вартість23 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозвіл (право) на використання онлайн-сервісів програмної продукції “Медична інформаційна система (МІС) Health24”
Очікувана вартість39 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-комунікаційна система
Очікувана вартість14 112,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний супровід Програмної продукції
Очікувана вартість28 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання невиключних ліцензій на використання комп'ютерних програм
Очікувана вартість50 500,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраво на використання програмного ресурсу "FaktorPro"
Очікувана вартість3 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні системи
Очікувана вартість3 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні системи
Очікувана вартість700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з надання доступу та використання профілю «Медичний асистент», який є частиною функціоналу медичної інформаційної системи «Askep.net» за призначенням, з метою організації процесу автоматизування роботи суб’єктів господарювання у сфері охорони здоров’я, в режимі онлайн ДК 021:2015 48810000-9
Інформаційні системи Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраво користування Програмною продукцією – модуль «Лабораторія» МІС «ЕМСІМЕД» (Предмет закупівлі: код згідно з ДК 021:2015 - 48810000-9 Інформаційні системи) шляхом надання доступу до такої програмної продукції на період дії договору
Очікувана вартість149 306,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПостачання програмної продукції модуль «Керування запасами», у вигляді окремого програмного продукту або спеціалізованого модуля у складі медичної інформаційної системи з впровадженням системи
Оголошено21 серп. 17:21
Прийом пропозицій21 серп. 17:21 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-005510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедична інформаційна система у формі онлайн-доступу
Оголошено21 серп. 12:12
Прийом пропозицій21 серп. 12:12 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-004543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доступу до онлайн сервісів
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість13 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання програмної продукції ІДС"БУДСТАНДАРТ"
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro