Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48781000-6»

  • ID: UA-2026-09-01-010496-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Примірники програмного забезпечення IBM

    Ім'я:
    Віктор Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493176 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:51

    Прийом пропозицій
    8 вер. 18:00 – 11 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    356 767,20 USD

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 11 г. 29 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-11-011660-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмна продукція Data Insight

    Ім'я:
    Віктор Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493176 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 16:39

    Прийом пропозицій
    19 серп. 18:00 – 24 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    128 645,00 USD

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-010947-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Примірники ліцензійного програмного забезпечення Delphix

    Ім'я:
    Інна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493105 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 17:01

    Прийом пропозицій
    17 серп. 18:00 – 20 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    3 236 698,01 USD

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-28-011525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмна продукція виробництва Broadcom Inc.

    Ім'я:
    Інна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493105 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 17:03

    Прийом пропозицій
    6 серп. 18:00 – 11 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    2 130 000,00 USD

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-23-008584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Примірники програмного забезпечення IBM

    Ім'я:
    Віктор Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493176 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:10

    Прийом пропозицій
    3 серп. 18:00 – 11 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    297 797,72 USD

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-008605-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Примірники ліцензійного програмного забезпечення Splunk AppDynamics виробництва Cisco для моніторингу інформаційних систем АТ «Ощадбанк»

    Ім'я:
    Віктор Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493176 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 15:54

    Прийом пропозицій
    9 лип. 18:00 – 14 лип. 18:00
    Очікувана вартість

    603 504,00 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-012380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Підписка на програмне забезпечення виробництва Omnissa

    Ім'я:
    Інна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493105 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 трав. 17:47

    Прийом пропозицій
    8 черв. 18:00 – 11 черв. 18:00
    Очікувана вартість

    1 180 000,00 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-011734-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Підписка на програмне забезпечення виробництва Broadcom

    Ім'я:
    Василь Грищенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442478581 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 трав. 16:48

    Прийом пропозицій
    8 черв. 00:00 – 11 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 260 000,00 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-22-002385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Примірники програмної продукції для управління апаратно-програмними комплексами Radware з терміном користування 12 місяців (код за ДК 021:2015 - 48780000-9 «Пакети програмного забезпечення для управління системами, запам’ятовувальними пристроями та контентом»)

    Ім'я:
    Ганна Плетмінцева
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050124 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 10:03

    Прийом пропозицій
    22 квіт. 10:03 – 30 квіт. 09:44
    Очікувана вартість

    758 200,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-09-009632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмна продукція виробництва компанії Silverfort

    Ім'я:
    Інна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493105 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 квіт. 15:22

    Прийом пропозицій
    20 квіт. 18:00 – 23 квіт. 18:00
    Очікувана вартість

    380 820,00 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-02-001177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Примірник програмної продукції для оновлення апаратно-програмного комплексу захисту вебсайтів з терміном користування 12 місяців (код за ДК 021:2015 48780000-9 «Пакети програмного забезпечення для управління системами, запам’ятовувальними пристроями та контентом»)

    Ім'я:
    Людмила Пасменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050186 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 квіт. 09:37

    Прийом пропозицій
    2 квіт. 09:37 – 16 квіт. 13:31
    Очікувана вартість

    2 879 542,47 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-08-008133-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмна продукція Carbon Black Endpoint

    Ім'я:
    Віталій Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493159 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 січ. 18:30

    Прийом пропозицій
    15 січ. 23:59 – 20 січ. 23:59
    Очікувана вартість

    1 710 000,00 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-08-008016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмна продукція виробництва компанії VMware Carbon Black

    Ім'я:
    Віталій Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493159 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 січ. 17:52

    Прийом пропозицій
    15 січ. 23:59 – 20 січ. 23:59
    Очікувана вартість

    1 710 000,00 USD

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2025-11-28-010046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Оновлені версії програмного забезпечення VMware by Broadcom

    Ім'я:
    Інна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493105 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лист. 2025 14:19

    Прийом пропозицій
    9 груд. 2025 18:00 – 12 груд. 2025 18:00
    Очікувана вартість

    5 720 000,00 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-25-017836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пакети програмного забезпечення для управління системами (примірники програмного забезпечення)

    Ім'я:
    Інна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493105 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 лист. 2025 17:05

    Прийом пропозицій
    3 груд. 2025 18:00 – 8 груд. 2025 18:00
    Очікувана вартість

    1 243 985,48 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-17-011407-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Примірники програмної продукції для централізованого обміну даними щодо виявлених загроз (код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 48780000-9 «Пакети програмного забезпечення для управління системами, запам’ятовувальними пристроями та контентом)

    Ім'я:
    Плетмінцева Ганна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050124 ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лист. 2025 15:04

    Прийом пропозицій
    17 лист. 2025 15:04 – 25 лист. 2025 15:04
    Очікувана вартість

    148 356,13 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-14-010591-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 48781000-6 - Пакети програмного забезпечення для управління системами (Апгрейд програмного забезпечення MicroSCADA SYS600)

    Ім'я:
    Наталія Михайлівна Халіман
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532510593 Веб сайт:
    http://www.poe.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    00131819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лист. 2025 14:28

    Прийом пропозицій
    14 лист. 2025 14:28 – 24 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    998 785,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-10-28-015455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пакети програмного забезпечення для управління системами (оновлені версії програмного забезпечення Omnissa)

    Ім'я:
    Віталій Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442493159 Веб сайт:
    http://www.oschadbank.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 жовт. 2025 17:18

    Прийом пропозицій
    6 лист. 2025 23:59 – 11 лист. 2025 23:59
    Очікувана вартість

    3 990 000,00 USD

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-10-01-001804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети програмного забезпечення для управління системами, запам’ятовувальними пристроями та контентом

    Ім'я:
    Олександр Сидоренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661292180 ЄДРПОУ:
    08588791
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 560,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-09-11-010259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмна продукція з оновленнями та технічною підтримкою SolarWinds (річна підписка) - 48781000-6

    Ім'я:
    Віктор Шітив
    E-mail: [email protected] Телефон: +672734537 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 вер. 2025 15:43

    Прийом пропозицій
    11 вер. 2025 15:43 – 22 вер. 2025 11:00
    Очікувана вартість

    347 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 6 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro