Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48750000-0»
-
ID: UA-2026-08-27-005771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродовження дії ліцензії (пакет оновлень) на програмне забезпечення Exterro Forensic ToolKit (1 од.), X-Ways Forensics (1 од.), Oxygen Forensic Detective (1 од.)
Оголошено27 серп. 13:01
Прийом пропозицій27 серп. 13:01 – 4 вер. 14:00Очікувана вартість317 970,83 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-011290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродовження дії ліцензії (пакет оновлень) на програмне забезпечення Exterro Forensic ToolKit (1 од.), X-Ways Forensics (1 од.), Oxygen Forensic Detective (1 од.)
Оголошено18 серп. 16:14
Прийом пропозицій18 серп. 16:14 – 26 серп. 17:00Очікувана вартість381 565,00 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-07-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування програмного забезпечення (подовження антивірусної програми)
Очікувана вартість4 092,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-29-012500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання пакетів програмного забезпечення для запису на носії інформації
Очікувана вартість80 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-03-006393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник комп'ютерної програми МЕДОК
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-02-002620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для блокування та розблокування накопичувачів інформації (ДК 021:2015: 48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації)
Оголошено2 вер. 2025 10:41
Прийом пропозицій2 вер. 2025 10:41 – 10 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-13-002272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для блокування та розблокування накопичувачів інформації (ДК 021:2015: 48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації)
Оголошено13 серп. 2025 10:36
Прийом пропозицій13 серп. 2025 10:36 – 21 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-20-002360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродовження дії ліцензії (пакет оновлень) на програмне забезпечення X-Ways Forensics (1 од.), Oxygen Forensic Detective (1 од.)
Оголошено20 трав. 2025 10:33
Прийом пропозицій20 трав. 2025 10:33 – 28 трав. 2025 11:00Очікувана вартість301 960,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-15-009016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги КЕП (ДК 021:2015 48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації)
Очікувана вартість462,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-14-009530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги КЕП (ДК 021:2015 48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації)
Очікувана вартість462,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-17-008477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб КЗІ електронний ключ
Ім'я:Михайлов Владислав ВолодимировE-mail: [email protected] Телефон: 05425659379 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Очікувана вартість14 869,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-03-002356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо надання ліцензії на право користування криміналістичним програмним забезпеченням для комп’ютерно-технічних експертиз та досліджень носіїв інформації (ДК 021:2015:48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації)
Оголошено3 жовт. 2024 10:24
Прийом пропозицій3 жовт. 2024 10:24 – 11 жовт. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість296 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-09-30-007022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги КЕП (ДК 021:2015 48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації)
Очікувана вартість234,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-13-006749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмна продукція для системи відеоспостереження, послуги з впровадження і налаштування
Оголошено13 вер. 2024 12:59
Прийом пропозицій21 вер. 2024 00:00 – 30 вер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-30-002449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродовження дії ліцензії (пакет оновлень) на програмне забезпечення AccessData FTK (2 од.), X-Ways Forensics (1 од.)
Оголошено30 лип. 2024 11:20
Прийом пропозицій30 лип. 2024 11:20 – 7 серп. 2024 11:00Очікувана вартість333 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-26-000869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб КЗІ електронний ключ "Secure Token-338M"
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-25-007672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги КЕП
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-25-006458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки даних, видачі сертифікатів, перевидачі до закінчення строку чинності такого сертифікату та їх обслуговування (ДК 021:2015 48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації)
Очікувана вартість462,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-18-002757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:48750000-0 Пакети програмного забезпечення для запису на носії інформації (Пакет оновлень для програмного забезпечення AccessData FTK)
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-12-004964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерна програма M.E.Doc
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro