Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48732000-8»

  • ID: UA-2026-09-01-011978-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури

    Ім'я:
    Свідерська Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679763301 ЄДРПОУ:
    44768034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 22:37

    Прийом пропозицій
    1 вер. 22:37 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 839 820,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 17 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз

    Ім'я:
    Оксана Пашина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673051605 Веб сайт:
    http://se.diia.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    43395033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:48 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    3 690 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 2 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Послуги з постачання програмного забезпечення (серверний модуль) для апаратно-програмного комплексу програмно-керованої платформи криптографічного захисту інформації Єдиної комплексної системи відеоспостереження м. … Кривого Рогу)

    Ім'я:
    Юлія Павлова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564620422 ЄДРПОУ:
    43022656
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:51

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:51 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 17 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-004795-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмна продукція з технічною підтримкою обладнання від виробника для системи захисту центру обробки даних на регіональній локації - 48732000-8

    Ім'я:
    Ольга Скічко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:50

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:50 – 10 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    2 939 025,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 4 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002206-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення для моніторингу та управління політиками безпеки - 48732000-8

    Ім'я:
    Ольга Скічко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:22

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:22 – 8 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    1 993 520,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 4 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Примірник комп'ютерної програми : засіб технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу "Комплекс Гриф" версії 5 з технічною підтримкою 1 рік (без надання майнових та авторських прав)

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення

    Ім'я:
    Олександр Іванюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507316022 Веб сайт:
    https://www.dneprtest.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    34512809
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 065,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003656-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 48732000-8 Пакети програмного забезпечення для захисту даних (кваліфікований сертифікат електронного підпису)

    Ім'я:
    Світлана Сетченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674159600 ЄДРПОУ:
    44819434
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    282,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004183-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    за кодом ДК 021:2015: 48730000-4 — Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Послуги з формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа з наданням права використання КП «Програмний комплекс «Варта»).

    Ім'я:
    Наталія Тіхойкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673372844 ЄДРПОУ:
    02774674
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    282,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-013079-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з постачання комплексу пакетів програмного криптографічного захисту інформації та інформаційно-консультаційних послуг з технічної підтримки комплексу програмного криптографічного захисту інформації «Криптосервер 2.0»

    Ім'я:
    Віталій Фурик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443650364 Веб сайт:
    https://www.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 17:30

    Прийом пропозицій
    25 серп. 17:30 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 659 333,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-012979-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Закупівля ліцензії ADAudit Plus та послуг підтримки

    Ім'я:
    Ірина Харитонова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677291373 ЄДРПОУ:
    23494714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:51

    Прийом пропозицій
    28 серп. 00:00 – 1 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    744 806,89 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-12-009360-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз

    Ім'я:
    Юрій Потапчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673051605 Веб сайт:
    http://se.diia.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    43395033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 15:36

    Прийом пропозицій
    12 серп. 15:36 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 590 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-07-001326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з постачання примірника комп’ютерної програми: Засіб технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу «Комплекс «Гриф» версії 5» з технічною підтримкою 3 років та послуги з постачання примірника комп’ютерної програми: Засіб технічного захисту інформації від несанкціонованого … доступу «Комплекс «Гриф» версії 4» згідно коду ДК 021:2015: 48730000-4 «Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки» (ДК 021:2015: 48732000-8 «Пакети програмного забезпечення для захисту даних»)

    ЄДРПОУ:
    44849762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-000391-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кваліфікований сертифікат відкритого ключа електронного підписуу

    Ім'я:
    Горбатюк Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661609201 ЄДРПОУ:
    31315850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    720,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-010674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з постачання комплексу пакетів програмного криптографічного захисту інформації та інформаційно-консультаційних послуг з технічної підтримки комплексу програмного криптографічного захисту інформації «Криптосервер 2.0»

    Ім'я:
    Віталій Фурик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443650364 Веб сайт:
    https://www.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 18:21

    Прийом пропозицій
    30 лип. 18:21 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 659 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-22-011451-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмна продукція для збору та аналізу подій кібербезпеки, управління інформацією та подіями безпеки з можливостями виявлення, розслідування та реагування на загрози

    Ім'я:
    Турчина Вікторія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт:
    http://ukrposhta.ua
    ЄДРПОУ:
    21560045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 18:09

    Прийом пропозицій
    22 лип. 18:09 – 30 лип. 23:00
    Очікувана вартість

    7 088 138,92 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-010273-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмна продукція для забезпечення багатофакторної автентифікації

    Ім'я:
    Дуфинець Неля Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442397513 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:57

    Прийом пропозицій
    20 лип. 16:57 – 30 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 576 080,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-010375-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмна продукція Система керування привілейованими обліковими записами

    Ім'я:
    Анисимова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт:
    http://ukrposhta.ua
    ЄДРПОУ:
    21560045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 17:19

    Прийом пропозицій
    17 лип. 17:19 – 25 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    4 583 257,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-17-005515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пакети програмного забезпечення для захисту даних

    Ім'я:
    Маляренко Олександр Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672339327 Веб сайт:
    https://sensebank.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    23494714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 12:59

    Прийом пропозицій
    28 лип. 00:00 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 654 033,82 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-02-008013-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки

    Ім'я:
    Оксана Пашина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673051605 Веб сайт:
    http://se.diia.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    43395033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 15:30

    Прийом пропозицій
    2 лип. 15:30 – 10 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    434 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 18 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro